Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket ez nem zavarna lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez nem zavarna lányok?

Figyelt kérdés
Barátom csomószor piszkálja kisöccsét hogy dagadék, törpe, ilyen dolgokat mond neki mikor náluk vagyok, ha mondom neki hagyja akkor abbahagyja, de amúgy folytatja.
2018. aug. 27. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem fogok ki ilyen nyomikat
2018. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nyomi nagyon helyes...
2018. aug. 27. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
piríts rá, hogy ne szálljon el magától, lehet még kerekesszékes és akkor ezek után rossz szájízzel fogod ápolni
2018. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2.: attól hogy helyes a pofija egy nyomorék fszparaszt aki lelkileg tönkreteszi a testvérét.
2018. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdés ezt gonoszkodásból teszi-e? Ha igen nem szép dolog de nem a te dolgod megnevelni.

Viszont én pl rendszeresen hívom a húgom valagnak vagy dagadtnak és ez nem azért van mert piszkálom. Egyszerűen így alakult. A mi családunkban a becézgetés gyakran ilyen formát ölt. Őt már egyáltalán nem zavarja habár tény hogy eleinte sérelmezte de mostanra rá jött hogy mindegy hogy 40-50-60 kiló vagy ha úgy lesz akár több. Ezek a megnevezések nem az alakjára utalnak.

Volt barátnőm akit daginak becéztem holott vasággyal volt 50 kiló. Én simán bunkó vagyok de nem rosszindulat vezérel. Olyannal akivel nem bensőséges a kapcsolat nem engedek meg magamnak ilyen stílust. Ez nálam a szeretet jele.

2018. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért sírok a kérdezőn XD,egy picit elképzeltem,megöl egy embert a csávója,háttt ő nem gyilkos,hanem helyes :3
2018. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet szeretetből, megszokásból piszkálja. Régen báttyám is mondott ilyeneket mikor kisebb voltam. Nem vettem magamra, mert szeretetből mondta, meg én is ugyanúgy szekáltam.
2018. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A fiú zárkozott és valószínüleg depressziós, egyaltalán nem mondanam szeretetből való piszkálodásnak.
2018. aug. 27. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
ÉN nem lennék együtt egy ekkora tuskóval, pl. :)
2018. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy aki ilyet csinál, az helyes pasi? 🤔


Rózsaszín ködtől nem látsz, vagy mi ez?

2018. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!