Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha ugy érzitek a párotok szűklátókörű?

Figyelt kérdés
Összefoglalva röviden és tömören ami érdekli : horgászat, játékok, strandolás, minden ami távolkelet.. És ennyi. Szerettem volna meghívni Europan belül utazni, oda nem megy, mert neki Európa az mindenhol ugyanolyan..Ha bármi témát felvetek, ami nem az érdeklődési körébe tartozik, akkor nem szól semmit, nem érdekli. Pont ebből kifolyólag néha azt érzem baromira unom magam mellette.. Szimplán ha csak beszélgetni szeretnék, akkor is csendben hallgat, hogy neki nincs véleménye, csak azokról a dolgokról, amiket felsoroltam. Most már kezd picit fárasztó lenni ez..

2018. aug. 28. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
csacsogj neki tovább..fülel az, ne aggódj
2018. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna.De valószínűleg nem is jöttünk volna össze mert nem egyforma még csak nem is hasonló az érdeklődési köröm.Nem azt mondom , hogy csak teljesen egyező érdeklődés a cél, de azért nem baj ha van pár egyező és nyitott arra is amiben ő nem járatos, de engem érdekel.
2018. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És ez már az elején is így volt?

Mert akkor alapból nem jönnék össze vele.


Nem lehet mindenki dumagép, de ha nincsenek közös témák, és nem is nyitott új dolgokra, az egy idő után marha unalmas.

2018. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna, össze sem tudnék egy ilyen emberrel jönni, nem tudom elképzelni, hogy bele tudjak szeretni valakibe, akivel néhány fix témán kívül semmiről sem tudok beszélgetni.
2018. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a falra másznék ettől
2018. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A párod ázsiai?
2018. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

Tuti no irta.

Ha ferfi lennel tudnad, hogy a nok erdeklodesi kore a toredeke a ferfiakenak nagy atlagban ergo a ferfiak szamara ez amit leirtal normalis.

2018. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tudtad volna , hogy az egzisztencia öröme nem tart örökké akkor most nem tanulhatnál a hibádból. Tehát most már kereshetsz egy férfit aki kielégíti az érdeklődési köröd és tartsd el magadat.
2018. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Képzeld utolso, nem vagyok anyagilag raszorulva senkire.. Ezt a kerdesem alapjan nem tudom, hogy szűrted le... :D
2018. aug. 30. 13:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szürtem le. Csak az elején tudhattad már mit szeret a férfi akivel vagy mik az érdeklődési területei. De sok nőt ki kell ábránditsak mert bizony férfiak átlagosan ilyenek. Nincs ebben semmi furcsa.
2018. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!