Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna ez a facebook-os dolog?

Figyelt kérdés
A páromnak régen is és idén is mániája több ezer (!!!) nagymellű plasztikázott műcsajokat követgetni facebookon.. mióta velem van visszavett ebből, de mondtam neki, hogy jól esne, hogy amelyiket feldobja az üzenőfala akkor azt kövesse ki, felesleges hogy ott legyen, nekem pedig jól esne. Igen, zavar és kész, mást lehet hogy nem, de engem zavar hogy több mint 2000ilyen ri*ancot követ és ezek jönnek napi szinten a képébe. Erre az volt a válasza, hogy álljak le, és ő bizony egyet sem fog kikövetni, nem érdekli a hisztim. Nem azt mondtam hogy egyszerre mindet vegye le, hanem ha meglát egyet, akkor szűkítse a kört.. nem érdekelte pedig normálisan kértem, többször is.. de én cipeljem őt a kocsimmal mindenhova, intézzük a dolgait az én autómmal, meg a többi, lényeg, hogy amit ő kiejt a száján én álljak vigyázban , nélküle sehova nem mehetek mert idegrohamot kap, legszívesebben bezárna, meg amit ő kér tőlem azt bólogatva cseléd módjára csinaljam meg..
2018. aug. 23. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
A történet 2. fele itt nagyobb gáz. Ne hagyd neki, hogy kihasználjon. Az a baj, hogy egyből ugrasz bármit kér. Majd ha lesz.od mi van vele magától fogja kikövetni azokat a csajokat.
2018. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Engem is jobban zavarna a sztori második része
2018. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező te vagy a hülye hogy szolgáló lány vagy egy férfi egyednek

Én biztos nem csicskaznek így senkinek

Mi az hogy nélküle nem mehetsz sehova azért álljon már meg a menet szabad akarattal rendelkezel önálló szemelyiseged van azt csinálsz amit akarsz , viszont ilyen hulyesegen kar kiakadni hogy ilyen nőket néz

Neki is joga van ehhez hogy nézze nincs benne semmi

Nézni meg szabad szerintem

Te nem szoktál izmos férfi egyedeket nézni ? Soha?

N24

2018. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Becsicskultál.
2018. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

"engem zavar hogy több mint 2000ilyen ri*ancot követ és ezek jönnek napi szinten a képébe"

Most téged ez zavar amit dent idéztem? Szerintem ostoba vagy, ha ez a probléma a fontos. Egy sz@Rházi kis ingyenélő a pasid! Nem lepődnék meg , ha nem a napon barnult fajtából lenne.


Attól h nem vagy szépség királynő (bocs, de ez is kell bele: És nagymellű), eszed még lehetne.

2018. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Engem is jobban zavarna a helyedben a sztori második fel, mint a nagymellű műlinák. Az, hogy bekorlátoz, már rég rossz. Minek vagy vele, ha egy jó érvet nem tudsz mellette felsorolni?!


29n

2018. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs hatalmas mellem, de szép vagyok (nem nagyjépűségből) nem sok önbizalmam van, de póthajjal és műmellel énis tudnék úgy kinézni mint akiket követ.. de igazatok van.. tényleg a második fele a gáz.. lassan jó lenne felébredni
2018. aug. 23. 16:11
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Ostobák vagytok mind a ketten. Te azért, mert ahelyett, hogy megértetnéd vele a problémádat és megértenéd az ő nézőpontját, hogy aztán ő dönthesse el, hogy hogy reagál, inkább irányítani és tiltani próbálod azonnal, aztán meg csodálkozol, hogy támadásnak veszi és ellenáll, ő pedig azért, mert ilyen gyerekesen reagál és szintén nem próbálja értelmes ember módjára kezelni a helyzetet.


>amit ő kiejt a száján én álljak vigyázban , nélküle sehova nem mehetek mert idegrohamot kap, legszívesebben bezárna, meg amit ő kér tőlem azt bólogatva cseléd módjára csinaljam meg


És pluszban azért is, mert ezt hagytad kialakulni. Miért hagytad?

2018. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Sose ertettem miert tesznek bele a nok ennyi energiat a neveletlen ferfiakba. Jol esik az anyjanak lenni? Valld be, hogy igazabol elvezed, hogy egy ilyen kis rosszcsontot kell gatyaba raznod. Neked ez kell. Panaszkodsz, de valahol meg dicsekszel, hogy bezzeg te mennyi mindent megcsinalsz. Hat akkor csinald, mi mast mondjak erre? En ugyan nem turnem ezt egy percig se, nem allnek le vitatkozni es nevelgetni.
2018. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
95%
Ez valami nagyon jóképű ultramenő brutálmacsó csávó lehet, ha ilyen szinten lesed minden kívánságát.
2018. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!