Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek? Megcsalt a párom

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt párommal. Az elmúlt 1 évben nagyon sokat veszekedtünk, többször úgy éreztük, hogy nem megy ez tovább együtt nekünk és szétmentünk. Nem rég megint volt egy ilyen szakításunk ami 2 hónapig tartott. 19-én rá írtam mert nagyon hiányzott hogy megkerdezzem hogy hogy van, egyből talalkoztunk és kibékültünk,eltelt pár nap idili volt minden csodálatos,közös alberletet néztünk minden happy volt.26-án lebetegedett, egész nap őt ápoltam majd megkért hogy hozzam be neki a telefonját a kertből.4 év alatt 3x néztem bele a telefonjába, tudom hogy nem szép dolog de most valahogy úgy éreztem hogy muszáj megnéztem, egy női megérzés kapott el. Meg is néztem és láttam hogy amíg mi külön voltunk beszélgetett meg találkozgatott egy lánnyal akinek egyébként palija van. Olyanokat írtak egymásnak hogy "jó volt veled" meg "szép álmokat, csók" és tele volt minden szivecskekkel. Aztan leirta a lanynak hogy kibekultunk de hogy attol meg szeretne ha beszelgetnenek tovabbra is mert annyira ertelmes, kedves meg megkedvelte. Én annyira osszetortem,sosem tudtam volna elkepzelni róla hogy o tud nekem hazudni és megcsalna. Pedig de, a szemembe hazudott, megcsalt és ezek után még meg is rángatott. Én vele terveztem a jövőmet és talán meg most is meg tudnám neki bocsátani ezt pedig hihetetlenül fáj és nem tudnék már benne bízni többé. Nem tudom hogy mitévő legyek nagyon fáj amit tett. Kérlek segítsetek.. Mit tegyek??

2018. aug. 28. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%

Dugjál félre te is, és akkor kvittek vagytok.

33/F

2018. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Szüljéé még gyereket is tőle, hátha akkor is megrángat majd.

Ennyi önbecsülés és tartás nélküli szánalmas tyúkot, mint ami itt a gyakorin is van....hát elképesztő.

2018. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Külön voltatok tehát nem csalt meg!
2018. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Lépj tovább.

Van még 1-2 millió férfi az országban.


Egyébként ez miért megcsalás? Azt írtad szakítottatok.

2018. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

"Pedig de, a szemembe hazudott, megcsalt és ezek után még meg is rángatott"


Ez mindenki figyelmét elkerülte?

2018. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Szakítottatok. Nem megcsalt, hanem továbblépett, aztán meggondolta magát, amikor hajlandó voltál újrakezdeni, de mivel negyedévente otthagyod, bebiztosította magát, hogy ne maradjon megint a semmibe egyedül, ha rádjön a roham és otthagyod. Ez az ő szemszögéből szerintem teljesen érthető.


Ha valami nem megy, nem kell erőltetni. Ez ennyiről szól. Ha 4 év alatt többet vagytok külön,mint együtt, akkor be kellene látni végre, hogy nem nektek való ez a kapcsolat.

2018. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

mi az a megrángatás?


amúgy ha akkor találkozott a csajjal, amikor már nem voltatok együtt, az nem megcsalás.

2018. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%

Ha össze vissza szakíttósdit játszol akkor ne csodálkozz azon, ha a fazon igy viselkedik.

Mert attól függetlenül, hogy ti kibékültetek, ez a fazon kifelé néz, már most.


Sajnos a férfiak gyávák. Ezt jó ha tudomásul veszed. Viszont ami helyzeti előny, hogy ha figyelmes vagy akkor hamar kiszúrod ha gond van...mint pl. most is.

Egy pasi ha jól érzi magát a bőrébe melletted, akkor ezer Mata Hari sem tudja mellőled elrángatni:)

2018. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

1. Nem csalt meg mert nem voltatok akkor egy pár, és miért várna mire is várna, semmit nem gondolt, szóval nem csalt meg.


2. Azzal a nővel továbbra is beszélget, nyilván megkedvelte vagy talán meg is szerette, ezért nem akar egyből elszakadni tőle, mert amúgy sem tartja tutinak a ti kapcsolatotokat.


3. Nekem úgy tűnik ezt a kapcsolatot csak te akarod igazán, sőt erőlteted ezt az egészet.


4. annyira szerelmes vagy bele, hogy mindent képes vagy megbocsátani elnézni, gyakorlatilag tehet veled bármit, mert tudja, hogy te kis hülye, úgy is nagyon szereted.


5. elképzelhető, hogy ezzel a nővel félrek**úr még párszor és te meg sem tudod, de ha megtudod akkor is leszel olyan butus, és naiv, hogy ezt is megbocsátod.


6. Meg is rángatott és , hogy neki van igaza


7. Te ezek után még vele akarsz élni, összeköltözni közös élet szép jövő...


----------> gratulálni tudok csak ha te vele folytatod az életedet, ha vele mardsz akkor soha senkinek ne mondj semmit egy szót sem arórl, hogy mit tesz veled vagy neked mennyire rossz.


Szóval jó lenne ha felébrednél, vagy alszol tovább szép álmokat dédelgetsz és potyognak majd a gyerkőcök, a számlák...

2018. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát de nem voltatok együtt? Ha dobod, akkor meg min csodálkozol? Nem férfi kérdés ez amúgy, hanem emberi mert az ilyen liftezős kapcsolatot senki sem tolerálja sem rövid, sem hosszú távon.
2018. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!