Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Havonta mégis mennyi szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havonta mégis mennyi szexuális együttlét számít "normálisnak" 3 év után? (28-F)

Figyelt kérdés

Problémám a következő:

Szinte a nulladik perctől együtt élünk a párommal.

Úgy egy éve kezdődött az hogy egyre kevesebb és kevesebb lett a szex.

Hol fáradt volt, hol nincs hozzá kedve stb.

Most ott tartunk hogy havi 1-2 alkalom de az sem épp filmbeillő.

Beszéltem már erről vele de ő azt mondta hogy több romantikára van szüksége.

Próbáltam változtatni magamon, több dologra odafigyelek amire eddig nem, próbálok még jobban kedveskedni neki:

reggelikészítés, séta, masszírozás, becézgetés stb

de nem érzem hogy javulna a dolog.

Sajnos jelenleg nem vagyok úgy anyagilag elengedve hogy beleférjen egy vacsora máshol, apróbb ajándékok de próbálok más munkahelyet keresni.

Hűséges vagyok hozzá és szeretem viszont félek hogy erre rámehet a kapcsolatunk.



2018. aug. 29. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ennek már annyi.

3 évig nem érdekelt, hogy a csajodnak hogy lenne jó, most esik le, hogy meg kéne kérdezni. Az a helyzet, hogy 3 éve nincs orgazmusa, nem élvezi, csak tűri a kedvedért. De egyre kevesebb benne az érzelem. Ha maradt még egyáltalán.

A csikló ilyen cseles kis szerv. Semmi szerepe a szaporodás során. Egyedüli célja, hogy az a férfi, aki kellő időt szán arra, hogy eleget foglalkozzon vele, az elég oxitocint szabadít fel ahhoz, hogy megőrizze a nő ragaszkodását.

Esetleg nem kell legközelebb évekig várni, hogy rákérdezz, mi a jó az ágyban a csajodnak, mert attól, hogy te elélvezel, még nem lesz jó a szex.

2018. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves 11 es.

Téves következtetéseket vonsz le.

Szó sincs arról hogy 3 évig pont nem érdekelt mi van vele.

Köszönöm a tájékoztatást a csiklót illetően remélem nem sok időt töltöttél a válaszod megírásával.

De mégis miből következtetsz arra ebből az írásból hogy én csak a saját élvezetem miatt szexelek ?

2018. aug. 29. 14:47
 13/15 anonim ***** válasza:
3 év után is max. kétnaponta :)
2018. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ismerős történet. Mi havi kb 20-ról indultunk, 7 év múlva lett belőle havi 5.


"több romantikára van szüksége"

Első lépés a szakításhoz vezető úton. Izgalomra, újdonságra vágyik a barátnőd. Olyanra, amit te már nem tudsz neki megadni, akárhogy is próbálkozol.

2018. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez badarság, kedves utolsó. Tény, hogy a nők agya másképp van bekötve, mint a miénk. A férfi agyában 4xx akkora helyet foglalnak el a faj-, mint a létfenntartási funkciók. A nők esetében ez az arány fordított. Náluk, ha csökken a szerelem, csökken a libidó is. A férfi dolga az, hogy naponta meghozza a kedvét, a hangulatát a szexhez. Hacsak nem tudja fenntartani a szerelmet, mert ha igen, nincs szükség ilyen praktikákra.
2018. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!