Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar 2 hete van egy baratom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar 2 hete van egy baratom de nincs kedvem randizni vele. Miert?

Figyelt kérdés

Mindketten 14 evesek vagyunk es o egy masik varosban lakik.Ritkan jon ide igy inkabb telefonon beszelgetunk.Mar szerelmet vallott es minden es napi 1-2 orat beszelunk de nincs kedvem randizni vele.Miert van igy?



Koszi a valaszokat!!!


2010. jún. 21. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért?

Mert nem szereted, azért!

:S

2010. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

lehet természetesnek veszed h najo ezis megvan innentöl nem kell semmit se csinálni mert ugyis szeret? vagy félsz? vagy csak egyszerüen nem szereted..

de igazábol neked kéne tudnod h mért nincs kedved:D

15L

2010. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Mendus ***** válasza:
Mert talán eltántoríít a gondolat, hogyha összjönnétek mennyit kéne utaznod, és lehet nem is érné meg...talán ezért, vagy mert nem vonzódsz hozzá, mondd meg neki, és kész!
2010. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mendus ***** válasza:

Jaaa bocsi, azt nem láttam, hogy ti már együtt is vagytok :O

Akkor minek jöttél vele össze, ha nincs kedved a társaságához..?

2010. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De szeretem es o is engem es egyaltalan nem felek csak nincs kedvem...:((
2010. jún. 21. 18:44
 6/17 Mendus ***** válasza:
Lehet csak rossz a hangulatod az idő miatt..:P De amúgy ezt neked kéne tudnod, hogy most miért nem akarsz vele találkozni, ez nem igazánb nagy szerelem, ami köztetek lehet, mert akkor alig várnád már hogy találkozzatok!
2010. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, vágyom az érintésére, a mosolyára, arra, hogy hozzá bújhassak. Ergo: ha ezekhez nincs kedvem, ő hozzá sincs, mert nem szeretem. Ennyi. Lehet, szereted, mint embert, de társként nem érdekel.
2010. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha különösebb okod nincs,hogy érdektelen legyen számodra,akkor szimplán nagyképű vagy!Bocs!
2010. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én is jártam már így, úgy éreztem szeretem a srácot, amikor összejöttünk meg semmi kedvem nem volt találkozni, szakítottam vele mert szerintem semmi értelme nem volt.. és nem bántam meg h szakítottunk :) lehet hogy picit rossz volt de jobb mintha ott szenvedtem volna..
2010. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert gyerekek vagytok, és mint ilyen éretlenek egy kapcsolatra.
2010. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!