Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha tudomásotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha tudomásotokra jutna, hogy a pasitokra ráhajtott egy kolleginája?

Figyelt kérdés

5 éves a kapcsolatunk, a nőnek is van kapcsolata. Nekem egy harmadik fél, akivel egy irodában dolgoznak, mondta el, hogy bejön neki a párom.

Hogyan lehet a nőt leállítani? A oárim nem ad neki jeleket, nem viszonozza a közeledését.



2018. aug. 30. 12:05
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen szeretném, ha leállna ez a nő.
2018. aug. 30. 12:08
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem érdekel. A párom érdekel, vele foglalkozom.
2018. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Ha ilyen komolyan zavar, annak ellenére, hogy a párodat nem érdekli, akkor megint csak nem a nővel kell foglalkoznod, hanem saját magaddal és azzal, hogy miből ered az önbizalomhiányod.
2018. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalomhiányom, tisztában vagyok az értékeimmel. Ezen túl kívül-belül jobb nőnek tartom magam. Mégis zavar, hogy a páromat környékezi.
2018. aug. 30. 12:14
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem érdekelne, amíg a férjem nem partner a dologban. Nem lépnék semmit, nem az én dolgom, hogy leállítsam, nem vagyok hajlandó szánalmas vergődésekbe kezdeni és nem is agyalnék rajta.
2018. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
És azt hogyan lehet a tudomására juttatni, hogy tudok róla, hogy mit művel?
2018. aug. 30. 12:19
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme a tudomására hozni? Szerinted érdekli a te véleményed? Ha a párod nem érdekli, meg amugy is jobbnak tartod magad nála, akkor miért foglalkozol vele?

Azzal csak saját magát teszi szánalmassá, hogy foglalt pasi után kajtat, akit ráadásul hidegen hagy. Ha viszont nekiállsz hepciáskodni neki, te leszel a szánalmas.

2018. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Minek hoznám a tudomására? Mit érnék el vele? A nagy büdös semmit, szóval nem aláznám magam ilyesmivel, nálam ez már a szánalmas vergődés kategória.
2018. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nekem jól esne, ha tudomására hozhatnám, hogy tudok a mocskos próbálkozásairól. Ez egyszerűen ennyiről szól. Szeretném ha tudná, hogy nem vagyok hülye.
2018. aug. 30. 12:35
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Jah, nem vagy hülye, csak szánalmas. Tényleg sokkal jobb. :)
2018. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!