Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha tudomásotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha tudomásotokra jutna, hogy a pasitokra ráhajtott egy kolleginája?

Figyelt kérdés

5 éves a kapcsolatunk, a nőnek is van kapcsolata. Nekem egy harmadik fél, akivel egy irodában dolgoznak, mondta el, hogy bejön neki a párom.

Hogyan lehet a nőt leállítani? A oárim nem ad neki jeleket, nem viszonozza a közeledését.



2018. aug. 30. 12:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint valószínűleg sokkot kapnék ilyen helyzetben. Az egyetlen női kolléga a munkahelyén az édesanyja. :D


Amúgy nem értem, ha a párodat nem érdekli a csaj, akkor nem tökmindegy, hogy a csajnak bejön-e a párod vagy sem?

2018. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

Akkor agodj ha azt hallod hogy a párod meghùzzta az iroda asztalon vagy a fènymásolon...


Add8g meg mit idegeskedsz rajta... Gondolom csorò párod éjjel nappal ezt hallgatja mondogasd csak neki majd belebeszéled

2018. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, és a félelmetes, hogy még csak nem is látod, annyira benne vagy.
2018. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

A páromnak egy szót nem szóltam róla, hogy tudok erről. Írtam, hogy egy harmadik féltől tudom. Ugyanettől a féltől tudom, hogy a párom nem vevő erre az egészre, és mindig tisztelettel, szeretettel beszél rólam.

Soha nem nyaggatnám olyan miatt, amiről nem tehet, vagy amiben nem bűnös!

De! Tegyétek a szívetekre a kezeteket! Titeket nem zavarna, ha a párotok minden reggel elindulna oda dolgozni, ahol valaki oda, meg vissza van érte?!

Csak mert engem ez nagyon zavar!

É szeretném, ha nem nekem kellene kellemetlenül éreznem magam, hanem annak a nőnek! Ezért szeretném a tudomására hozni, hogy tudom, hogy ráindult a pasimra.

2018. aug. 30. 13:01
 15/29 anonim ***** válasza:
95%

SZívemre tettem a kezem és NEM, nem érdekel.


Ha téged igen, akkor magadban keresd a feszültség okát.

Elárulom, ha jó pasi a barátod, akkor a villamoson, boltban, liftben és máshol is vannak nők, akiknek tetszeni fog. Mindet kellemetlen helyzetbe akarod ezért hozni, vagy kinyírod? És szerinted ez normális viselkedés?

2018. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Szivemre tettem, de nem, nem érdekelne. Amíg engem szeret, addig teljesen mindegy, hogy más odáig van érte. Ha te emiatt nyüglődsz, az azt jelenti, megsem bizol eléggé mahadban, vagy a parodban.
2018. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy tetszik-e másnak, vagy sem, hanem arról, hogy próbálkozik nála, és nem áll le.
2018. aug. 30. 13:04
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha próbálkozik nála? Ha nincs esélye, feleslegesen kapálózik nála. Amúgy meg ha annyira probálkozik, (nem tudom, hogy ez mit takar igazából), a parodnak illene vele beszélnie.
2018. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Jajj de kis naiv vagy... szerinted hány nö van aki az 5 èv alatt beprobálkozott nàla? Ugy hogy ezekröl nem is tutsz? Bisztos volt egy pár...
2018. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
7%

Okos módon is ki lehet fejezni, hogy mennyire lenézed a nőt és labdába sem rúghat melletted.

Beszéld meg a férjeddel, hogy elkíséred egy napon a munkahelyére vagy érte mész délután. Egyszer elég lesz. Bemész, mosolyogsz, kedves vagy, majd a pároddal flörtbe bonyolódtok és megcsókolod, átöleled, megsimogatod.


A nőcske összeroppan az idegtől úgy, hogy te semmit jogtalant nem tettél. ;)

2018. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!