Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam, mert muszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, mert muszáj volt, de hogy maradjak erős?

Figyelt kérdés

1200 kilométerre lakott tőlem, kéthetente láttuk egymást hétvégére. Nem élnek már a feleségével, de van egy gyereke, nekem nincs, de szeretnék. (25N 37F)


Szakítottam vele, mert úgy éreztem, hogy a jövőm nem biztos vele, eléggé a mának élős típus, nem tudom, mikor sikerült volna egyáltalán együtt élni..illetve nem igazán szereti a nehézségeket, ha vannak problémák ,amiket meg kell oldani,akkor egy idő után neki ez teher, nagyon idomulni kell az életéhez,ehhez a laza könnyedséghez..viszont azóta nem vagyok jobban, inkább rosszabbul, ennek már több mint 1 hónapja.


Szeretve szakítottam, így nem is tudok igazán haragudni, nagyon rossz ez így. Neki vérig van sértve a büszkesége, ahogy visszahallottam, de nem keresett.

Hogy álljam meg, hogy én se tegyem? Mikor tudom feldolgozni, hogy el kellett hagynom, hogy nem ő volt a megfelelő? Most mégis azt érzem, hogy lehet elsiettem, pedig a fentiek miatt jutottam erre a döntésre, és nehezen.

Próbálom lefoglalni magam, de ott van a mindennapjaimban, nem tudok már hinni a szerelemben, és az emberekben. Ha egy embert képzelek magam mellé, akkor még mindig ő jelenik meg.


Mások hogy dolgozzák fel, ha ilyen érzésekkel lépnek ki, nem azért, mert annyira rossz volt a kapcsolat, hanem egyéb körülmények végett?



2018. aug. 30. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Te tuti az a csaj vagy, aki a napokban ugyanezt a kérdést kiírta már egyszer... A pasi Németo.ban, te itthon, te házasságot akarsz, meg gyereket, ő meg csak d.gni...

Jól tetted, hogy kidobtad.

2018. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló..nagyon értelmes gyerek vagy.


2-es, láttam, hogy vannak távkapcsolatos kérdések, de az én párom Hollandiában él, és most tettem fel először ide valamit..

2018. aug. 30. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Emlékeztesd magad miért szakítottál vele és ne kérdezősködj felőle.Te így döntöttél oka van.Ha elgyengülnél akkor ismételd el mi vezetett oda ahol tartasz.Menj emberek közé és éld tovább az életed.Idővel meg könnyebb lesz.
2018. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!