Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsináljak? Maradjak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak? Maradjak vagy menjek? Ha maradjak mit tegyek? Ha menjek hogyan?

Figyelt kérdés

Adott egy jó szívű férfi aki az egész világgal kedves,már 8 éve eggyütt vagyunk 5 éve eggyütt is élünk.

Van két közös gyerekünk,most jönn a 3.

De valahogy már nemolyan mint a kapcsolatunk elején

Folyton veszekszik velem,szíd,fenyeget úgy bánik velem mint egy kutyával és a nagyobbik gyereket is erre tanitja hogy beszologasson nekem mert hogy ezt érdemlem mert egy kva vagyok és hogy takarodjak vetessem el azt a bzi kölyköt mert neki nem kell tölem mégegy,de eltelik párnap és már akarja.

Én már ezt nem birom,anyukámon kivül nincs senkim de sajnos ő se tud segiteni semmiben.

Mit tegyek? Az egész életemet neki adtam,sose voltam senki mással és mégis ezt kapom. Fiatal vagyok még,de mégis úgy érzem magam mint egy ezereves öregasszony.

Semmi se jó neki,ráadásul ez a terhességem nehezebb is mint a másik kettő és elég sokat szédülök,hányingerem van és ha itthon van egésznap ugrálnom kell,egy percet se pihenhetek,de nekem nincs semmim a két gyerekemen kivűl és ő ezt kiis használja.



2018. aug. 30. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
minek 3.gyerek? főleg ilyen embertől? vetesd el,és szakits ezzel a pszihóval.
2018. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én jól megmondanám neki. Előre gondolkodnék a helyedben a jövőt nézve. Durva de én elvetetném ebben a szituációban ezt a babát és szépen anyukámhoz haza mennék a 2 gyermekkel. Vannak más nők is akik egyedul nevelnek gyermekeket ne ijedj meg. Anyukád nem tud segíteni ez a jelenlegi helyzet, de ha te felkészülve mész a 2 gyermekkel hozzá nem lesz gond. Munkahely fontos tudjuk annélkül sehova! Ne hagyd hogy a végén a gyerekeket is ellened fordítsa! Gondolkodj és cselekedj!
2018. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez két külön ember?

Akkor válaszd azt, aki mindenkivel kedves, ezt a tahót meg felejtsd el.

Az teljesen kizárt, hogy te ezt a mocskot jellemezted az első mondatban.


Ha van egy kis eszed, akkor elveteted a harmadikat, keresel munkát, albérletet, és saját lábra állsz.

2018. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

:( :(


Adott egy jószívű férfi... hát...nagyon.

Menj, akárhogy, de menj. Vannak jószívű emberek: anya otthon, nane egyesület, vedd fel velük a kapcsolatot.

Ezzel a jószívű emberrel meg ne maradj, már csak a gyermekeid miatt sem.

2018. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek a gyerekek?

Munkád van?

Mennyi az összes bevételed?

Az ország melyik részén éltek?

Anyud miért nem tud segíteni?

Milyen idős terhes vagy?

Kb. semmi nem derül ki, ami alapján segíteni lehetne. Azt értjük, hogy xar az egész.

2018. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szüljél még ötöt ennek az áldott jószívű embernek. .
2018. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szüleim is ilyenek, mint ti vagytok. Fater terrorizál, anyu tűr.

Sokkal jobb lett volna, ha saját életet élhettek volna, de máig nem merték megtenni. Gyáva szar alakok! Ti ne legyetek ilyenek! 🙂

2018. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen paraszt mèrt szûlsz neki 3. Gyereket? Sose fogom megerteni az ilyen noket attol hogy a te eleted mar elvan baxva attol a gyerekere vigyazhatnal... Itt csak ok isszak meg a levet... erzselmi roncsok lesznek szep kis anyuci meg apuci vagytok pffff...
2018. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!