Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem bírja megérteni h gáz van? Nem is akarja?

Figyelt kérdés

Hiába kommunikálom felé h nem vagyok boldog, jó lenne ha kicsit többet beleadna mert szomorú és magányos vagyok a kapcsolatban (ami igaz), nem veszi komolyan, meg se hallja leginkább. Ha igen akkor meg besértődik.

Azt hittem h csak játszadozik, és direkt feszegeti a határokat. Aztán rájöttem h ő gyakorlatilag azt hiszi h minden ok csak kicsit stresszes vagyok néha és akkor meg kell dugnia vagy lejönnie és kedveskednie és minden újra jó lesz...de az is csak úgy kötelességből.

Mit csináljak? Hagyjam el és akkor rájön h hoppá? Ha elhagyom az nálam végleges lesz, de sztném megértetni vele először h itt az idő változtatni. Hogy csináljam? Vagy ez már a lesz.arom a dolgokat olyan magas szintű kategóriája h kár bele az energia? Mit gondoltok



2018. aug. 30. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Miben tudna többet beleadni? Attól félek, hogy az csak kis ideig lenne elég...
2018. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd el,nem erdemel igy meg
2018. aug. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Önző. Amíg ő jól érzi magát, addig szerinte nincs baj. Neki ez a kapcsolat pont így jó, tehát eszébe sincs változtatni rajta.

Csak annyit érhetsz el, hogy besértődik végképp, amiért folyamatosan cseszteted, és ő fog kidobni.

Az ő szempontjából a kapcsolat rosszabb lesz, ha több energiát kell belefektetnie, mint eddig. Neki ennyire van igénye: néha tali, egészségügyi dugás, aztán tipli.

Ha ez neked nem jó, akkor ideje kilépni.

2018. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha önmagát adná bele...de ő most boldog, elvan a barátaival. Én sose pattintanám őt a barátok miatt. És tudja h most egy nehéz helyzetben vagyok. Nem várom el h megoldja csak h néha érezzem h nem vagyok egyedül.
2018. aug. 30. 07:54
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen 3as ez tényleg így van, sose sírok, de a múltkor találkoztunk, rá egy órára közölte h akkor ő megy. Én meg annyira ledöbbentem meg el is keseredtem h azt vártam egész héten és neki ennyit jelent, h elkezdtem könnyezni, erre kiakadt h már megint sírok (sose sírok...) úgy viselkedek mint egy kislány. Azt hiszem ideje abbahagyni :(
2018. aug. 30. 07:58
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
"Ha önmagát adná bele..." - Ez találó megfogalmazás, gyakorlatilag nem azzal tudna segíteni, ha teszem azt, öt másodperccel többet ölelne. Szívvel nincs benne a kapcsolatban, ez a baj. Ha venne drága ajándékokat és csillogósra nyalná a popódat, gyanítom, akkor is hiányolnál valamit. A lényeget. Neki most csak azért van párkapcsolata, hogy legyen. Nem szeret igazán téged. Ha őszintén szeretett már valaha valakit, akkor erre ő is rájön hamar. Ha értetlenkedik (mindent megkapsz tőlem, mit akarsz még?) akkor egyelőre nem képes a szeretetre.
2018. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

"Ha önmagát adná bele...de ő most boldog, elvan a barátaival. Én sose pattintanám őt a barátok miatt. És tudja h most egy nehéz helyzetben vagyok. Nem várom el h megoldja csak h néha érezzem h nem vagyok egyedül."


Remélem azért ezt így szó szerint meg is mondtad neki...

Ha ennek ellenére sem erőlteti meg magát, hogy konkrétan megfogalmaztad, mi bánt, akkor nem számolgatnám sokáig ezeket az eseteket.

2018. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Amiket írsz a kapcsolatotokról, nincsenek túl nagy igényeid. Ha neked ez így fiatalon jó szerelem nélkül, akkor maradj csak vele.

Amúgy meg bajban vagy és nem segít neked még lelkileg sem. Akkor minek van ő neked? Ettől egy kutya lehet többet nyújtana.

2018. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
"Aztán rájöttem h ő gyakorlatilag azt hiszi h minden ok csak kicsit stresszes vagyok néha és akkor meg kell dugnia vagy lejönnie és kedveskednie és minden újra jó lesz...de az is csak úgy kötelességből." Még mindig vele vagy, még mindig inkább szenvedsz, minthogy otthagyd, szóval ne haragudj, de a viselkedésed azt igazolja, hogy igaza van, simán bánhat veled úgy, mint egy ronggyal, te akkor sem fogsz lépni. Ezek után miért is változna?
2018. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De le fogok...ez megy két hete. Előtte semmi ilyesmi nem volt. Most kibékült a haverjaival és azóta. Ma végre megértette h nem viccelek, erre még magát kezdte el sajnáltatni h milyen sz.r az élete és még a barátnője is lelép. Minden sz.rbsn egyedül én próbáltam támogatni. De ha ő nem akar változtatni, nekem ehhez nincs több erőm. Én utálok szomorú lenni, én szeretek boldog lenni
2018. aug. 30. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!