Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyetemre megy?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyunk, imádjuk egymást, viszont sajnos most kezdi az egyetemet :( 100 km választ el minket egymástó, kb 1-1.5 óra. Egyelőre már csütörtök este haza tud majd jönni, vasárnap este vissza, így 2-3 éjszakát tudunk együtt aludni. Tényleg nagyon elszántak vagyunk, viszont tanácsokat szeretnék kérni, mivel tarthatnánk fennt továbbra is ezt a jó kapcsolatot? Mire kell odafigyelnem, hogy a támogatásomat érezze?:) én egyébként jövőre tanulok tovább, de még nem vagyok biztos semmiben, de akár egy városban is tanulhatunk majd.
2018. aug. 29. 14:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%

Mikor 12.-esek voltunk, az egyik osztálytársam is úgy oldotta meg a pasijával, hogy csak hétvégén találkoztak, és általában a csaj utazott le Szegedre, ahová a srác egyetemre járt, és ott aludt nála. A tavaszi félévet már úgy kezdte a srác, hogy összejött az egyik csoporttársával, és onnantól kezdve ő aludt az ágyában, az osztálytársam meg ejtve volt.

A te pasid is nagyon hamar rá fog jönni, hogy sokkal több izgalom, felfedezésre váró dolog van az egyetemen, mint otthon a gimis barátnőjével, és szép lassan elmarad mellőled, bármit is csinálsz.

Magaddal meg jól ki is cseszel, ha csak miatta mész egy bizonyos városba egy bizonyos egyetemre, és nem a saját álmaidat követed.

2018. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló kicsi keményen fogalmazott, de nagyon esélyes, hogy igaza lesz.


nem azt írom, hogy szakítsatok, inkább azt, hogy legyél mindenre felkészülve.


és most csakis a tanulásra koncentrálj, és a jövőd tervezésekor ezt a fiút teljesen vedd ki a kalapból.

2018. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez esélytelen. Nem vagyok naiv, mindenre fel vagyok keszulve termeszetesen, ezeken eddig is gondolkodtam. Viszont a megcsalas gondolatatol egy pillanatra sem fél egyikünk sem. Főleg, hogy fiúegyetemre ment. :) persze van rá esély, hogy nem éli túl a kapcsolatunk, de én most ötleteket, tanácsokat vártam, hogyan tartsuk fent az érdeklődést, mire figyeljek oda. Amiket írtok, azzal eddig is tisztában voltam.
2018. aug. 29. 15:15
 4/26 anonim ***** válasza:

"hogy fiúegyetemre ment."


Jajj nagyon aranyos vagy :D Mi lányokként nem véletlenül mentünk a műszakis bulikba, ahogy a csaj karunkon sem a semmiért kötöttek ki az ik-s, mk-s fiúk. Attól, hogy hétköznapokon órákon minimális számú nővel fog találkozni máshol érintkezni fog velük, akár koliban él, akár elmegy bulizni a haverokkal.

S mint írtam nálunk is lányok által dominált volt a szak. Egyik évfolyamtársam kapcsolatban kezdte az egyetemet, második félév óta pedig az egyik fiúnkkal van a 3 közül.


Mit tudtok csinálni? Minél többet találkozni. És neked is utaznod kell, mert ha mindig neki kell hazarohannia egy idő után unalmas, hát még ha elkezdődnek a zh-k, vizsgák amikre tanulnia is kell.

Na meg az se mindegy mennyire bulizós, haverkodós. Eleinte nemet fog mondani a pénteki összejövetelekre, de ha vágyik ilyesmire idővel bent is fog maradni az egyetemen.

2018. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok. Amúgy az említett esetben a srác is kapcsolatban volt amikor egyetemre került.

Közben olvastam az első kommentjét is. Nagyon hasonló történet, így szükségesnek érzem megjegyezni, hogy én nem szegedre jártam.

2018. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell velem ilyen gorombának lenni, csak tanácsot kértem. Ezekre mind felvagyok készülve, rossz is a kedvem, ezért próbálok pozitívan állni a dologhoz, de nagyon aranyosak vagytok. 😊
2018. aug. 29. 15:48
 7/26 anonim ***** válasza:

Csomó csajjal fog találkozni, azt hiszed, majd vár a gimis barátnőjére?


Dehogyis, egy ideig, ersze igen, aztán rájön, hogy ez nem pálya és kirak.


Azért meg ne menj utána, hogy szemmel tarthasd, mert akkor pláne ciki lesz összefutni vele, miután szakítottatok és ő épp mást dug.

2018. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Vagy B opció, amit gyik ismerősöm csinált.


A csaja 100 k-rel odébb. Hétvégén együtt voltak, dúlt a szerelem, meg minden, hétköznap meg kezelgette más.


Most már gyerekük is van, de a barátnőnek (mert esküvő nem volt, persze) fogalma sincs, mik mentek a háta mögött, és hogy a párja összevissza dugott mellette - míg ő azt hitte, hűségesen várja a hétvégét.


Erre is legyél felkészülve.

2018. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor most már tudom, mikre legyek felkeszulve! :) most valami tipp, hogy elkeruljem a hasonlo eseteket?
2018. aug. 29. 15:57
 10/26 anonim ***** válasza:

a dolgok nem rajtad múlnak, mivel te maradsz a régi környezetedben.


a fiúdtól függ minden.


hiába várod minden hétvégén csipkecsodában, ha a koleszos Juli a 7. emeletről beveti magát mind szellemileg, mind testileg.

2018. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!