Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom apukája eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom apukája eléggé lekezelő velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 4 éve együtt vagyunk, és összességében jófejek a szülei, de apukája sokszor lekezelő velem. Hülyének néz vagy én nem tudom. Meg arra is tett megjegyzést, hogy mi szegényebbek vagyunk náluk, pedig aztán ha úgymond belátunk a színfalak mögé, akkor rájövünk, hogy ők se olyan jómódúak.


De ő igazából mindenkivel ilyen, a középső gyerekük igazi minta gyerek volt az iskolában, meg most is sikeres, de a nyelvizsgája nehezen lett meg, többször megbukott, és az egyik bukás után apukája ilyet mondott, hogy hogy lehet ilyen hülye...

Megjegyzem nem valami diplomás családra kell gondolni, neki is csak szakmája van.


Ettől eltekintve rendes ember, de most valahogy betelt a pohár nem fogom ezt örökké tolerálni. Sokat dolgozik úgyhogy annyit nem találkozok vele, meg majd próbálom kerülni, de ezenkívül lehet még valamit tenni?

Olyan rossz, hogy nekem lényegében szótlanul kell tűrnöm a megjegyzéseit, hisz ő otthon van én meg vendég vagyok náluk.


2018. aug. 27. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Állj saját lábra, költözz be egy albérletbe, mond meg a barátodnak, hogy apád egy bunkó és ha akar tőled valamit, akkor ezentúl az albérletedben keressen, pont.
2018. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Ha ez az ember szerinted jó akkor milyen aki rossz?

Igen, türnöd kell neki mert ő van otthon.

Költözzetek el jó messze.

Erre nincs jó megoldás mert a kedvedért nem fog megváltozni.

Arra gondolj hogy a fia milyen, ha ő rendes és szereted akkor szard le a fatert.

2018. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jah nem lakok ott, én is még a szüleimmel vagyok, csak sokat vagyunk ott. Vagyis csak voltunk, mert még július elején megelégeltem, és bedobtam, hogy jó akkor nekem ennyi elég volt, most egy ideig nem megyek hozzájuk, majd jön hozzánk a barátom, ha találkozni akar. Ez olyan 2 hétig jó is volt, csak ugye így meg alig volt otthon barátom az meg anyukájának nem tetszett, aztán így most próbálunk ugyanannyit lenni mindkettőnknél, de nekem még ez is sok.

Amúgy nem mondom, hogy jó ember, de nekem alkoholista volt apám, és alig foglalkozott velünk. Ő dolgos mindent megcsinál otthon is, meg nem sz.rik a családjára, csak ugye mindenkit kritizál.

2018. aug. 28. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Párod beszélgessen a szüleivel, hogy anyuci szokjon hozzá, ha keveset vagytok ott, mert apuci elég lenézően viselkedik a parjàval, amit egyikőtök sem köteles tűrni.
2018. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátom apukája detto ez. Csak ő kitalálta, hogy mi gazdagok vagyunk, és ezzel kapcsolatban gyárt elméleteket.(nem nem vagyunk azok, még talán átlag alatt se...) Plusz emellett olyan ronda szája van, folyton csak beszólogat, ossza az észt, mindenkit lenéz. Az egyik ok amiért nem járok hozzájuk.
2018. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!