Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykedjek? Küzdjek érte?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek? Küzdjek érte? Hogyan éreztessem hogy vissza akarom kapni és meg tudok érte változni?

Figyelt kérdés

Szakított a viselkedésem miatt, de mondott olyanokat, hogy időre van szüksége mert jelenleg nem tudna megbízni bennem, nem tudja mennyi idő kell neki, nem akart szakítani és szeret is de nem tudtam változni és ezért meg kellett tennie mind a kettőnk érdekében. Mondta, hogy fog írni, írt is azóta de mondta, hogy le kell nyugodnia, és ha látja rajtam a változást akkor talán adna még egy esélyt mert szeret.

Egyik nap lett egy új csaj ismerőse, nem tudom mi történik most velünk, azt mondja nem akar vele össze jönni.

Volt már egyszer ilyen, hogy ugyan ez miatt szakítottunk és kb egy hét múlva ki is békültünk de akkor nem volt semmi csaj.

Miután szakított meg megismerte a lányt az után tegnap megkérdezte van-e kedvem elmenni vele egy ilyen helybéli fesztivál szerűségre. Nem tudtam mire vélni de nem hiszem, hogy megyünk mert rossz az idő.


Ti ezt mire vélnétek?

Küzdek érte vagy hagyjam hogy ő keressen mikor úgy érzi?

Reménykedjek ha már volt hasonló helyzet és kibékültünk?


L



2018. szept. 1. 15:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mért ragaszkodok ennyire hozzá
2018. szept. 2. 10:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet azota?:)
2018. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!