Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, megéri vájkálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megéri vájkálni egy nő múltjában vagy hagyja inkább az ember a fenébe?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nővel, 2 hónapja vagyunk együtt. Nagyon régóta, kb. 15 éves korunk óta ismerem, de csak látásból, egy városba jártunk középiskolába. Jelenleg mindketten 25 évesek vagyunk.

A kapcsolat kezdetén sokat beszélgettünk a múltról, exekről. Ő 20 évesen vesztette el a szüzességét és csak 2 kapcsolata volt, 2 sráccal szexelt, ezt mondta.

Viszont nemrég összefutottam egy régebbi haverommal, ő teljesen kiakadt, hogy ezzel a csajjal vagyok együtt, mert tizenéves korában is ribi volt már, ő egy évfolyamba járt vele. Azt állítja, hogy mindenki széttaperolta szünetekben, majdnem az összes fiú az évfolyamból fogta a mellét, benyúlt a lába közé, és 2 fiú is elmesélte, hogy utolsó évben ketten is megdugták egy buliban.

Kérdőre vontam a barátnőmet, ő azt mondta, hogy előfordult, hogy taperolták, de ez azért volt, mert hormontúltengéses kis bunkó kamaszok voltak, és nem tudott ez ellen tenni semmit, hiába szólt az osztályfőnöknek, és hiába kiabált a srácokkal, csak akkor lett vége az egésznek, amikor tökön rúgta az egyiket, de azért meg ő kapott intőt, a bulis történet pedig úgy ahogy van, kamu. Tehát kerekedett az egészből egy #metoo-ba hajló történet, és egy régi cimborám szava van jelenleg a pár hónapja tartó barátnőmé ellen.

Megéri vájkálni tovább, hogy melyik az igazság, vagy higgyek feltétel nélkül valakinek? Tudom, hogy a legjobb az lenne, ha lexarnám az egészet, de nem szeretnék olyan lánnyal együtt lenni, aki erkölcsös, tisztességes lánynak adja elő magát, de közben egy tiniribi volt és még arról is hazudott, hogy mikor veszítette el a szüzességét.

Vélemények?


2018. szept. 1. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%

A barátodnak van igaza.


*A kapcsolat kezdetén sokat beszélgettünk a múltról, exekről. Ő 20 évesen vesztette el a szüzességét és csak 2 kapcsolata volt, 2 sráccal szexelt, ezt mondta.


A nagy ribik mind ezt mondják.


Az a nő aki egy oltári nagy ribi próbálja magát beállítani normálisnak, és szűzies nőnek (lásd 2 db pasi)


A barátnőd úgy hazudik neked mint a vizfolyás. Szerintem az sem igaz amit kérdez.

Simán próbál téged hűlyére venni.


Az igazi normális nők sokkal rosszabbnak mutatják eleinte magukat, mint amik valaha voltak.

2018. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért vedd számításba, hogy a haverod, nem pedig a barátod.

Hamis pletykák pedig mindenkiről terjedhetnek.

2018. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
A haverod valószínűleg nem rosszindulatból mondta el neked a saját verzióját, de azt vedd figyelembe, hogy ő csak másodkézből informálódott, míg a barátnőd jobb esetben elsőkézből tudja, hogy mit tett vagy nem tett. Ettől függetlenül hazudhat, de neked ez alatt a 2 hónap alatt mi jött le róla? Kinézed belőle, hogy igazak a rágalmak, amiket felhoztak ellene vagy hiszel neki, hogy az egész csak a szokásos gimi dráma? Nem mellesleg a gimiben a legtöbb srác sportot űz a kamu hódításaiból, szóval én erre nem alapoznék. Főleg nem 10 év távlatából. A tapizás meg nem szex, akár benne volt akár nem.
2018. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az csak a kérdés, hogy ezzel a viselkedéssel mikor űzöd el. Ha ez után a bunkó faggatózás után nem dobott ki, akkor becsüld meg.
2018. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#5/14 elsőnek is xDD másodjára a 9 centivel jó hogy nem vérzett, de nagyon buta lány lehetett.
2018. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Az hogy esetlegesen arról hazudik hogy mikor vesztette el az gáz. De ez sem biztos hogy hazudik.

De az hogy téged az zavar hogy 10 éve ki hogyan taperolta amikor még kb. gyerek volt? Ne haragudj de ez nevetsèges.

2018. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát ha a múltamat vette volna mindenki alapul,soha nem lett volna párkapcsolatom :) Szerencsére olyanokkal voltam együtt,akit a jelen érdekelt,nem az hogy mit csináltam régebben.
2018. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!