Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar, ha az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, ha az új barátotok a volt nőiről mesél h azokkal hogy volt az ágyban?

Figyelt kérdés
Jó ezeket tudni, hogy mire számítsatok vele kapcsolatban,milyen szokásai vannak, mit szeret, vagy a franc kiváncsi rá h hány nője , egyestése volt, vagy az exével hogy csinálták?
2018. szept. 1. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Utálják a nők, nem szeretik hallgatni.
2018. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Nekem semmi gondom nem volt ezzel. A párom elég nyilt :-)
2018. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Az első mondatánál leállítom az ilyen fazont,majd a másodiknál lépek, mert szerintem az az utolsó este is amikor még lát. Mert ha ezt teszi más nőkkel, akkor velem is ezt tenné ha ...


Az ilyen primitív, neveletlen embereket nem viselem. Nem hogy magam mellett tudjak ilyet..

2018. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Engem nagyon zavar. Kiábrándító. Én sem beszélek az ex pasijaimról. Csak az a lényeges, aki velem van éppen. Es nagyon tapintatlan az előzőekről beszélni.
2018. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

szerintem pedig nagyon fontos erről is beszélni.

természetesen nem az ex partnert kell kibeszélni, hanem magát a témát, a hibákat...nőknél a lelki részét.

pl. nem szeretem a durvulós szexet, mert az exem erőszakoskodott velem..., így elmondtam a problémámat és meg is magyaráztam a okát, ha intelligens akkor megérti.

vagy hogy miként védekeztek.

szerintem fontos beszélni MINDENRŐL.

és ha én beszélgetek egy férfival ilyenről, nyilván engem sem az fog érdekelni, hogy milyen volt a kedvenc póz vagy ment e a mély torok. 26nő

2018. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Bezzeg ha egy nő kezdené el sorolni, hogy az egyiknek sokkal nagyobb, vastagabb és keményebb volt a farka, a másik sokkal jobban és szenvedélyesebben tudta orálisan kielégíteni, a harmadik meg sokkal kreatívabb volt a pózok terén stb, stb, akkor az a nő minden szemét ribizlinek le lenne hordva, aki belegázol szegény párja lelkébe. :D
2018. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak igaza van.

Nem dicsekvésből vagy bunkóságból mondott el a pasi ezt azt.Csak megemlítette h mihez van szokva meg h miért nem voltak jók a nők az ágyban, ami nem jó nekem mert teljesítmény kényszert csinál.Úgyhogy nem tudom mi lenne a jó, ha semmit nem tudok, vagy ha valamiket igen.A régi pasijaim, semmit nem meséltek az exeikről.

2018. szept. 1. 21:47
 8/12 A kérdező kommentje:

Most h így mondjátok ilyen helyzetben mikor elkezdi soroloni, lehet a nőknek is azt kéne h elmondogatni h hogy szerette, meg kik nem voltak jók az ágyban:DDD


Szerintem is csak az számít ami most van, nem az exek.

Csak ha a fickó az ágyban máshogy van "kondicionálva" akkor muszáj róla beszélni.

2018. szept. 1. 21:49
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Én nem szeretem a tabu témákat. Élvezettel beszélek róla és érdeklődve is hallgatom a barátnőmet róla. :)
2018. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A pontos részletek, pl. hogy milyen pózban nyomták és hasonlók engem nem izgatnak, de a sztorik, felvezetések önmagukban, ha érdekesek, jöhettek mindig. De tudom, hogy ebben nem vagyok általános.
2018. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!