Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik nő üti a párját az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő üti a párját az egyáltalán szereti?

Figyelt kérdés

Elgondolkodok néha férfiként ezen.


A barátnőm ha veszekszünk és ideges lesz képes ütni ahogy ér ha közelednék hozzá,hozzám vágja a kulcsocsomót,(koax kábelt),amivel lehet, távirányító,meg fejbe ver vele.

Meg ha nem tetszik valami akkor nem lehet hozzászólni hisztizik,hagyjál már,hagyjál már,földhöz vágja ami éppen a kezébe van (egy doboz szög).

Mire jó ez,dehogy ha én kezet emelnék rá akkor belém vágná a kést,nem emeltem rá,meg nem is akarok.

Szeretem,tudom az az én bajom,megbeszélés hiába mivel ő ilyen megbeszélésből vita meg veszekedés,mert azt hiszi hogy neki van igaza.


Az élethez érett,de párkapcsolatban,gyerekes,pszichopata.



2018. szept. 1. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Beszélgetés, tutujgatás? Még mit nem!

Semmi különbség nincs, hogy nő vagy férfi: az ilyet azonnal ott kell hagyni!!!

Lehet, hogy nem elég erős, hogy komoly sérülést okozzon, de ez nem rajta múlik. Egyszer elborul az agya, és tényleg megkésel a pichába. Vagy olyannal ver fejbe, hogy beszakad. Erre vársz??

Mondjuk a te életed úgy teszed tönkre, ahogy akarod, de ígérd meg, hogy gyerek soha nem lesz!!!! Agyon fogja verni.

2018. szept. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 peca1000 ***** válasza:
76%
Dobd ki a pi.....csába ezt az elmebeteg hisztérikát!
2018. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszene egy ilyen nő. Miss Van Damme:).

Vennék neki egy boxkesztyűt+zsákot, lenne egy dühöngőszobája, és amikor rájön a 10 perc, mehetne gyakorolni.

Ha akarná, vihetne engem is, mutatna legalább pár fogást:).

2018. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
huu de ismerős a szitu :) ha nincs igaza, így akarja érvényesíteni. gondolom semmit nem tudtok megoldani, s minden a te hibád :) vagy tévedek? Hogy érted h az élethez érett? Hány éves? Szerintem csak egy 8 éves korban megragadt elkényeztetett kislány, akinek fingja nincs róla mi az hogy megbeszélés, vagy empátia, vagy egyáltalán az, hogy rajta kívül te is létezel. Az ilyen embereket necropatának vagy pszichopatának nevezik. Nem fogtok túljutni ezen a problémán, te nem fogod tudni meggyógyítani a lelki sérülését, ahogy max bünbak lehetsz, mint most, így esélyetek sem lesz az igazi problémákkal foglalkozni. Ez amiben most vagy, egy kihasználás. Mivel te nem ütheted meg (nem etikus ugye?), de fordítva ugye lehet, hisz neked ciki elmenni a rendőrhöz, hogy agyonvert az asszony, mert félek a börtöntől ha megvédem magam. A nőnek fognak hinni, szegény nő... Ezt amit leírtál, ezt meg el sem hiszik, hogy ilyen létezik, pedig igen, tudom.
2018. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha gyereketek lesz vele hogy fog bánni :/ Nem normalis,beteges amugy. Sajna ebben az esetben jobban jarsz,ha elhagyod.Ez nem olyan mint pl a panikbetegseg,hogy rabeszeled elkisered egy szakemberhez,mivel ezzel a problemaval nagyon sokat art a kornyezetenek.Max egyszer mond neki,h jobb lesz ha kezelteti magat.
2018. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Max egyszer mond neki,h jobb lesz ha kezelteti magat." azt utána agyonüti a lány valamivel, mert "beszólogat" neki ;) azt a rendőröknek meg előadja az ártatlant majd :) nem nárcisztikus vagy pszichopata véletlenül?
2018. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,bocs hogy nem válaszoltam.
2018. szept. 5. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!