Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereti e az a parjat, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti e az a parjat, aki megtilt neki dolgokat?

Figyelt kérdés
Pl.hogy elutazzon a szüleihez hosszabb idore 2het,elvárja hogy munka után kifaradva meg menjetek el ide oda,nem erti meg,hogy dolgozol, szerinte ra nem jut ido...olyan dolgokra akar kényszeríteni, amit nem tennel meg, megtesz dolgokat es cserebe elvarja, hogy te is tedd meg amiket ker, meg ha undorodsz is, de miatta,mert o fontos neked.
2017. jún. 26. 17:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szereti-e az a párját, aki vele nem akar programot csinálni délutánonként, de a szüleihez el tud menni 2 hétre?


Üljetek le, beszéljétek meg, kinek mi a fontos. A kérdés alapján NAGYON nem illetek össze, de lehet, hogy még menthető...

2017. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az van, hogy ő csak fizikailag a párod, de lelkileg nem.
2017. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én, menekülnék egy ilyen kapcsolatból. Semmi olyat nem kérünk a másiktól, amitől feláll a szőr a hátán.

Szeretem, akkor miért akarnák rosszat neki?

2017. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Költőnő? ***** válasza:
Megtiltani bmit? Ma az első ilyen ötlete után mehetne amerre lát. Egyedül.
2017. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"olyan dolgokra akar kényszeríteni, amit nem tennel meg, megtesz dolgokat es cserebe elvarja, hogy te is tedd meg amiket ker, meg ha undorodsz is"

Ilyen dolgokra tudnál példát írni?

2017. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha nincs kedved a szexhez mert faradt vagy,vagy epp beteg, o kenyszerit. Ha faj,akkor is kenyszerit. En nem kerek tole semmit,amihez neki nincs kedve. O keri, hogy az idom minden percet vele toltsem, es kisergessem programokra.
2017. jún. 26. 18:11
 7/20 anonim ***** válasza:
Minek vagy még vele akkor?
2017. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ohh, ez kísérteties. Pontosan ilyen volt a párom. Nem bírtam néhány hónapnál tovább, pedig én bírom az irányítást, és imádok a párom kedvében járni, de tőle egyszerűen irtóztam a vége felé. Gyomorgörcsöm volt, ha megszólalt a telefon, és az ő nevét láttam. Szerintem az nem szeretet (vagy szerelem), hanem valami egész más, és nem pozitív előjellel.
2017. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Magát szereti inkább. Azt látta a tv-ben, hogy mindenki összejön a film végén valakivel, ezért neki is kell szerelem, társ, de neki inkább arról szól egy kapcsolat, hogy neki jó legyen, a másik fél pedig azt csinálja, amit ő akar. Nem egyenlő félként kezeli.
2017. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Mit érdemel az a bűnös...?"


Kérdező, mi lenne, ha megbeszélnétek? Egyébként pedig tudod, mit? Attól függ, mit és miért tilt. Mert teljesen más a helyzet, amikor azért tilt dolgokat, mert ki akarja sajátítani, és megint más, amikor azért, mert a párja lebetegedett mentálisan, és meg akarja óvni a bajtól, és a veszélyes dolgoktól próbálja eltiltani, és jár vele szakemberhez is, és mellette áll a bajban, nem csak a szebb napokon.

2017. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!