Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hiányozni fogok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiányozni fogok neki?

Figyelt kérdés
Állandóan veszekedtünk mostanában a párommal. Tényleg napi szinten és nagyon durván minden aproságon is. Azt mondta, hogy majd ha lesz változás akkor beszélünk. Ez volt 3 napja és azóta tényleg nem keres, pedig eddig egy napot se bírt nélkülem. Eddig mindig én volt az aki aztán kerestem és könyörögtem, tudom, hogy nem kellett volna és soha többé nem is teszek ilyet. Nagyon szeret ez tudom,de most elege lett, ahogy nekem is, ezt is megértem. Mindketten elrontottuk. Szerintetek ha lehiggad hiányozni fogok neki vagy inkább rajon, hogy nyugodtabb nélkülem és továbblép?
2018. szept. 2. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettőtöknek jobb egyedül vagy legalább is egymás nélkül.
2018. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: Attól még, hogy nem ír neked, még hiányozhatsz neki és szerethet is.


Tulajdonképpen elmondta a feltételeit, "ha lesz változás, akkor beszélünk", szóval Ő nyitott a veled való kommunikációra, ha teljesül az a bizonyos változás. A kérdés az, hogy Te egyáltalán próbálsz-e eleget tenni ennek, vagy sem, meg az, hogy szeretnél-e vele beszélgetni még valaha? De ahogy fogalmaztál főleg a végén, inkább nem akarsz tőle semmit, csak az egódat próbálod megnyugtatni, hogy "- igen! Hiányzom neki! Voltam elég jó, hogy hiányt keltsek benne!" Mintsem, hogy a talpadra állj és rendesen lezárd az egész kapcsolatot, mert így fent hagytál neki egy halvány reménycsíkot, a "változással".


Tudom, hogy ezt magára is éthette, de most gondolj bele, Ő elkezd változtatni ami eddig a problémák forrása volt felőle, készen áll, hogy újra megpróbáljátok, Te meg benyőgöd, hogy meg se próbáltad, sőt nem is akartad. Ez szerinted mekkora érvágás lenne a párodnak? Továbbá megint csak azt tudom mondani, amíg nem zárod le a kapcsolatotokat, addig sosem fog tudni továbblépni, inkább csak a szőnyeg alá söpörni a dolgot, szóval előbb-utóbb komoly káoszt is okozhat a lelki világába. Megkéne mostmár tanulnia az embernek, hogy másnak a lelke nem játék.


U.i.: Mivel nem tudok semmi konkrétumot, ezért csak a megadottak alapján írtam azt amit.

2018. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez ez a fajta veszekedés mennyi idő után kezdeődőtt a kapcsolatok kezdete után?
2018. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, nem írtam konkretumot így tényleg nehéz választ adni. A veszekedések 1 év után kezdődtek. Kevés időt töltött velem, de ha én ezt elfogadtam és lefoglaltam magam akkor az volt a baja. Végül mindent köré epitettem és egyre hisztisebb lettem. Többet akartam vele lenni, de a sok hisztivel csak messzebbre loktem magamtól. Viszont ha nem kerestem megijedt és tepert és féltékeny volt. Szóval nagyon összetett. Azt mondta változtat az elethelyzeten hogy több ideje Legyen rám, és akkor majd megprobalhatjuk. Pedig én már az utóbbi időben nem veszekedtem ezért mondtam hogy megertem és mellette vagyok. De ugye akkor jött a féltékenység es végül megint csak a veszekedés. Próbáltam kedveskedni de állandóan csak durcizott. Persze en is ugyanúgy hibás vagyok, hogy ide jutottunk. Nagyjából ennyi ami a fő probléma volt aztán teljesen jelentektelen dolgokon is osszevesztunk már de ez volt az alapja a folyamatos feszultsegnek
2018. szept. 2. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után az ilyenekbe belefárad az ember. És már nincs kedve sem ahhoz, hogy várjon, vagy na próbáljuk meg újra...


Hogy most ki a hibás leginkább az teljesen mindegy.


Szerintem mindketten belefáradtatok ebbe, és úgymond meguntátok , persze nyilván gondolkodtok a másikon, hogy mi lenne ha... mi lett volna ha...de ez már sokszor volt, túl sokszor volt nálatok a "Ha...."


Valószínűleg nem a megfelelő társ vagytok a másiknak. Nem a legjobb szerető...

Szóval talán az esetetekben mindenkinek jobb ha új vizekre evez...


Ez az én szerény véleményem.

2018. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!