Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok/férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok/férjetek azon háborogna, hogy nem takarítod ki a lakást betegen?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, szerencsére még csak élettársak vagyunk. Párom mindig is tisztaságmániás volt, ez azóta derült ki hogy összeköltöztünk. Én hiába próbálok megfelelni, van hogy 4 órát takarítok hétvégén, majd ő hazajön, és rosszalló megjegyzések közepette sértődötten nekiáll például ablakot pucolni, vagy az evőeszköztartó műanyagot elmosni a kádban, és még sok hasonló példa. Közben puffog magában. De a történet: Nekem nagyon csúnyán begyulladt a fülem, egyben középfül és hallójáratgyulladásom lett, borzasztóan fájt, hiába vettem be bármit rá. Kaptam antibiotikumot, cseppeket a fülemre. De amikor már kezdtem volna jobban lenni, nem tudom miért, de elkezdett fájni a mandulám is, a fülgyulladásom kiújult, felment a lázam is. Újra antibiotikum kúrán vagyok, és az orvos azt mondta, mostmár figyeljek arra hogy pihenjem ki magam, mert ez már nem játék. Szóval a hétvégén feküdtem. Párom ezt olyan felháborítónak tartja, hogy nagy patáliát csapott, amiért most neki kell takarítania egyedül. Azt mondja, neki erre nincs ereje a munkája mellett, de elnézni se bírja a koszt, annak a dolga lenne aki táppénzen volt már napok óta, és hogy hihetetlen mennyire elhagyom magam egy semmiség miatt. Aztán nekiállt sóhajtozva takarítani, és azóta nem szól hozzám. Ketten élünk, nincs gyerekünk akiről gondoskodni kellene, szerintem a lakásnak semmi baja nem lesz attól, hogy én pár napra "elhagyom" magam és próbálok gyógyulni.
2018. szept. 2. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem akkor sem várja el ezt, ha "csak" éjszakás műszakban vagyok. Akkor nappal csendben megcsinálja ő a pakolást, főzést, mosást, teregetést, csak pihenni tudjak. Ha meg netán beteg vagyok, főleg a nyugalmam neki az első. Persze ez oda-vissza így van.

Mellesleg nem értem, ha mindig takarítva van és ketten vagytok, akkor hogy a viharba lehet olyan kosz, hogy 4 órát kell suvickolni?

Én nem élnék ilyen emberrel egy percet sem.

2018. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem értelek titeket.

A pasid, vagy a főnököd? Utóbbi fizet érte, hogy megcsináld, amire alkalmaz, de ő is emberi hangnemben szól, ha valami nem tetszik.

Ti meg hagyjátok, hogy a pasitok letosszon, amikor hazaér? Mi az, hogy sértődötten takarít? Mert miért, bammeg? Ugyanúgy az ő dolga is, mint a tiéd.

Ingyen cseléd, csicska, vagy az élete társa vagy?

2018. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Még most menekülj! Három kicsi gyerekem van, de már az első is olyat alakított a lakásban.... a te párod mellett az a kiskölyök túl sem élt volna. Elképzelni nem tudom mit lerendezne a pasid a gyerekek koszától!


Amúgy az egész, ahogy viselkedik...Meneküüülj!

2018. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 peca1000 ***** válasza:
100%

B+!


Neki fontosabb, hogy kitakarítsd a lakást, mégha lázas is vagy?


Ha meggyógyulsz, azonnal dobd ki ezt a szar alakot.

2018. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kínzod magad egy olyan emberrel, aki nem szeret és nem tisztel téged? Ennyire gyűlölöd magad, hogy megfelel neked egy olyan "társ", aki felől akár meg is dögölhetsz, de a cseléd szerepből egy napra se enged kilépni? Miért teszed ezt magaddal? Kapj észhez és menekülj.
2018. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem tudom elképzelni, hogy egy koszos ablak fontosabb legyen vagy a porszívó, porfogó nippek törlése mint az, hogy tudj aludni lázasan.

Ha megszédülsz s összeesel otthon egymagadban mit tenne felmosna alattad mikor rád talál vagy mi?

Ha ilyen a mentalitása s egy tirpák akkor fogd meg ezen az oldalán, hagyd a fenébe, gyógyulj meg s utána törölgetheti egyedül a lakást.

2018. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el hogy akkora kosz lenne hogy ne tudna várni pár napot,akár egy hetet is. Persze mosogatni azért kell,de nem kell minden nap nagytakarítani órákig..

És nem a cselédje vagy,szóval neki is ugyanúgy kötelessége takarítani. Ha rendet akar,rakjon rendet és kuss.

Amikor legutóbb lázasan feküdtem,a barátom óránként mérte a lázam egész éjszaka,teát főzött,cisnált nekem főtt krumplit,és kérnem sem kellett,csak szeret,és kedveskedni akar. Nem hogy a takarítással zaklatott volna...szerintem ez lenne normális. A te "párod" vagy nem szeret,vagy nem szeret és egy baalfaasz.

Mondanám hogy hagyd ott a francba de gondolom ez nem ilyen egyszerű. Mindenképp beszéljétek meg. Gondolom ez nem az első,és nem az egyetlen ilyen megnyilvánulása. Komolyan elkéne gondolkoznod azon hogy hagyod-e magad megalázni,vagy esélyt adsz annak,hogy találsz valakit aki értékel,szeret,és tisztel téged.

2018. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!