Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szereti a másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szereti a másikat miért szivez és követ be más nőket instán?

Figyelt kérdés
Lehet ez csak nállam nem fér bele de nem értem miért jó ez?
2018. szept. 4. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem szeret. Ne építs illuziokat magad köré. Férfi vagyok , és volt 1-2 ilyen ismerősöm .
2018. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Egyiket sem tenné, ha hűséges lenne. Ne nyeld be a kamut.
2018. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Nekem van egy kedves ismerosom, aki allandoan szivecskeket kuld az insta sztorikra amiket kiteszek, eloben meg baratnojenek meg felesegenek hiv. Kozben meg van jegyese.


O egyszeruen csak kozvetlen, es szuksege van ilyesfajta interakciokra. A legkevesbe sem hiszem, hogy (1) csak velem csinalja ezt, (2) ettol kevesbe szereti a menyasszonyat.


Nehany embernek csak kell a nepszeruseg az instagramon es ezt igy a legegyszerubb elerni.

2018. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég kiábrándító. Sajnos nekem is borzasztóan elvette az eszem valaki, de akkor még nem tudtam, hogy ilyen ( szerencsére az n férfi simerőseim kb fent sincsenek ezen).


Nem fér bele. A kiábrándítónál meg nincs jobb szó rá.

Eleve "lenézem" picit azokat az embereket, akik a kirakatnak élnek vagy a kirakatot keresik, a kamu, így-úgy beállíttott meg mű, beállított képekkel... Valahol olyan szánalmas ez a szememben, de ez én vagyok.

2018. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letörölte az instajat de én attol nem felejtek. Sztem ezzel nincs megoldva
2018. szept. 4. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Tudod kit ámíts, kérdező, ha eddig nem hagytad ott azért, mert számodra elfogadhatatlanul viselkedik, akkor ezután se fogod, akármit is csinál. További kellemes szenvedést!
2018. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!