Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, eddig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, eddig csak egy emberrel csókolóztam és járok.Későn érek? Vagy kivétel vagyok? Vagy valamit rosszul csinálok? Lehet hogy más is ilyen ember rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szerelmes vagyok belé és már 9 hónapja járunk.Boldogok vagyunk egymással és nagyon szeretjük egymást.De felmerül bennem mégis a kérdés: normális h egy pasinál (az első szerelmemnél)ilyen sokáig maradok (és még nagyon sokáig vele szeretnék lenni) és nem is ismerek szinte más fiúkat.Nem is beszélgetek velük meg semmi. Ő nekem az első és úgy érzem az igazi is, de lehetséges ez, hogy az első az igazi? A korombeli tiniknek is több barátjuk volt, mint 1. Én nem arra megyek h minél több pasim legyen, csak nem értem h hogyan lehet h az elsőnél ilyen boldog vagyok, ilyen sokáig.Így nincs tapasztalatom arról se h egyel talán el lehet-e valakit felejteni, akit ennyi ideig, ennyire szeretünk.

Szóval tapasztalatlannak és egyben boldognak érzem magam. Mit tegyek? Várjak és majd a sorsom eldönti? Vagy mi? Ti mit gondoltok?


2008. nov. 3. 19:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2008. nov. 4. 17:42
 12/13 anonim ***** válasza:
szia, én most vagyok 26, és látom, bizony változnak az idok, mert mikor én voltam 16, simán az elso pasinál tartott, már aki tartott a suliban, es egyáltalán nem ciki volt, inkább nagy dolog:) Ne gondolkozz azon, mi lesz majd évek múlva, úgysem tudod megjósolni. Légy boldog most, és orulj, hogy van valaki, akit szeretsz és aki szeret. Az igaz, hogy sajna sokan a kornyezetemben, akik ilyen korán jottek ossze, huszonegynéhány évesen szakítanak, mivel mindketten rájonnek, hoyg még "nem éltek". De nagyon jó ellenpélda az unokaocsém, vagy egy barátnom (már 11 éve boldogok, 16 éves volt akkor, 2gyonyoru babájuk van, nemsokára itt a harmadik). Legyetek sokáig boldogok!
2008. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez remek dolog!Ez a szerelem,és össze sem haosnlithato több száz komoyltalan kapcsolattal sem! :)
2008. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!