Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volna valaki aki tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna valaki aki tapasztalt párkapcsolatokban és tudna véleményt írni?

Figyelt kérdés

Leírnám hosszabban priviben,annak aki vállalkozik rá hogy meghallgat 😀

Arról van szó hogy van egy hosszabb párkapcsolatom,nem igazán halad semerre. Sokat vitáztunk,javítgattuk,mindig meg tudjuk beszélni,de már nem annyira vagyok boldog. Nem tudom kilépjek-e vagy van más út. Vagy megbeszéljem vele,de nem tudom mit és hogyan.Sok gondom van a viselkedésével is,nem tudom hogy én vagyok hülye és hisztis vagy tényleg vele van gond. Külső szem kéne ide. Beszéltem többekkel,azt mondták megértik,nekem van igazam,ők is így éreznének,ő viszont azt állítja hogy ez a normális,amit ő mond,és cselekszik.



2018. szept. 5. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha a külsős azt mondja, hogy neked van igazad, akkor neked van. Kilépni, keresni magadhoz valót.
2018. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2018. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Boldog vagy most?

Hová haladjon a kapcsolat?

2018. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát így nem igazán vagyok boldog. Olyan mintha csak barátok lennénk. Nincs benne semmi szzenvedély,nincs meg a jövőkép. Csak állunk egy helyben...
2018. szept. 5. 19:33
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Akkor beszéd helyett csináljátok

Menjetek el pl táncórára együtt

A te jövőképed mi? És az övé? Találjátok ki.

2018. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.
2018. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Összeakarsz költözni vele, házasság, gyerek,

Az eljegyzésre vársz. Ha eltelt 5 év, és nem jegyzett el....kutyavacsora.

2018. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2018. szept. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Benne vagyok egy ilyenben en is, irj nyugodtan.

33F

2018. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben a párommal elvoltunk de rengeteget veszekedtük ő nem észlelte hogy valami nincs rendben és ez agasztott természetesen beszélgetést kezdtem jó párszor de semmi értelme nem volt .

Túlságosan kishitü volt mindig a hülyeséget zagyválta össze

Egy nagy döntést hoztam és véget vetettem a kapcsolatomnak ami nem megy azt nem kell erőltetni

De persze mindenki más :) mármint mindenki máshogyan kezeli a gondokat

Remélem tudtam segíteni:)

2018. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!