Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volna valaki aki tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna valaki aki tapasztalt párkapcsolatokban és tudna véleményt írni?

Figyelt kérdés

Leírnám hosszabban priviben,annak aki vállalkozik rá hogy meghallgat 😀

Arról van szó hogy van egy hosszabb párkapcsolatom,nem igazán halad semerre. Sokat vitáztunk,javítgattuk,mindig meg tudjuk beszélni,de már nem annyira vagyok boldog. Nem tudom kilépjek-e vagy van más út. Vagy megbeszéljem vele,de nem tudom mit és hogyan.Sok gondom van a viselkedésével is,nem tudom hogy én vagyok hülye és hisztis vagy tényleg vele van gond. Külső szem kéne ide. Beszéltem többekkel,azt mondták megértik,nekem van igazam,ők is így éreznének,ő viszont azt állítja hogy ez a normális,amit ő mond,és cselekszik.



2018. szept. 5. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"véleményt"

Szívesen!

31/F

2020. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!