Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a barátnőmnek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a barátnőmnek csak azért megharagudni, mert csak este írtam neki?

Figyelt kérdés

Mindig, szinte mindig egy órán belül válaszolok a barátnőmnek az üzenetire, de tegnap délután elmentem nagybátyámhoz és utólag megültük a névnapját, és ugye ittunk, zenét hallgattunk, beszélgettünk, tehát jól éreztük magunkat. Előtte délelőtt írtam barátnőmnek, kérdeztem, hogy van, hogy aludt stb. erre fél egykor válaszolt is. Én este jöttem haza, kajáltam, zuhanyoztam, és utána, háromnegyed 12-kor válaszoltam neki. Láttam, hogy mérgesen köszönt el lefeküdni. Bocsánatot kértem tőle, leírtam hogy hol voltam, kinél voltam, mit csináltunk, és hogy miért akkor írok, és legvégén mégegyszer bocsánatot kértem.

Közben ma, ahogy irkáltunk, láttam, hogy kedvtelenül ír, szürkén és röviden fogalmaz, egyértelmű, hogy megvan sértődve. Kérdeztem is, azt írta nem haragszik, de közben látom az írásán, hogy egyértelműen igen.

Ti hogyan beszélnétek meg vele ezt pontosan?

Először is vagyonőrként dolgozom 12 órákat, nappal és éjszaka is, most nyáron főleg sokat kellett menni, és kell is még e hónapban, a szabadságolások miatti helyettesítésekkel. Odabent, amikor csak tudok (a 12 óra nagy részében tudok is) írogatok vele, hamar válaszolok és sűrűn, előtte elinduláskor is, és hazaérkezésemkor is az az első, hogy írok neki.

Másrészt nem várhatja el, hogy 28 évesen minden szabadnapomon egész nap a facebook-on töltsem az időmet mint egy 10 éves. Amúgy sem szeretem a face-t de most nem is ez a lényeg. Olykor elmegyek a haverokkal, vagy nagybátyámhoz némelyik szabadnapomon és ilyenkor biza, van amikor fél napig nem megyek fel. Ha tegnap nem nagybátyámmal iszok meg néhány sört, akkor valszeg valamelyik haverommal tettem volna. De ha utána felmegyek az az első hogy írok neki.

Harmadrészt van amikor ő is eltűnik fél napra, bocsánatot kér, és én soha nem haragudtam meg rá, ilyen pont a múlt héten volt.

Azt se mondhatja, hogy elhanyagolom, ha most veszek öt szabadnapot, akkor abból 3-at, 4-et biztos vele töltök.

Senki nem várhaja el, hogy az ember néhány szabadnapján ne kapcsolódjon ki, vagy ne menjen el valahova, és ne lője ki legalább egy fél napra azt kórságos face-t.

Itt van a mostani is, tegnap és ma szabad voltam és vagyok, tegnap a nagybátyámhoz mentem, de ma már vele találkozok ha minden igaz, mármint ha ő is szeretné. Nem várhatja el, hogy két napból, egy fél napra ne lőjem ki ezt a kórságot, és szívjak egy kis friss levegőt.

Azt meg már csak zárásként jegyzem meg, hogy munkahelyemen az idő nagy része alatt mindig irkálok vele, amikor hazajövök akkor is, este lefekvés előtt hullafáradtan hajnali fél kettőig akkor is. Azt már meg se említem, hogy nem egyszer fáj a fejem, a szemem, és a kezem a sok és sűrű írogatás miatt. Ha ezek után a szabadnapjaimon is minden áldott nap, egész nap fent vagyok vagy lennék, szerintem 40 éves koromra kiégnék.

Közben ma láttam, hogy "Miért lép félre a férfi" meg "Ha egy férfi gyáva" cikkeket like-olt, tehát azt hiszi megcsaltam mert 10 óráig nem léptem be. Gratulálok.


Ti ezt hogy beszélnétek meg vele? Én így. Amikor ő tűnik el én soha nem haragudtam rá. Én meg 28 évesen már többet igénylek mint hogy egész nap fent legyek.


Ő 23, én 28



2018. szept. 6. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Először is nem kezdenék el mindenféle likeolásokból messze menő következtetéseket levonni. Én is kedveltem már hasonló bejegyzést, pedig biztos, hogy a párom nem csal meg. Egyszerűen csak érdekes volt a téma, meg ahogy körbejárták.


Másodszor, attól még nem kell a facebookot nézni állandóan, hogy üzengetni szeretne. Töltsd le csak a messenger alkalmazást és akkor be se kell lépned a facebookra, mert csak az üzenet rész jön be.


Ezektől függetlenül a barátnőd tényleg túl reagálja, de te is, ha csak azt nézzük, amit a hozzászólásom elején írtam. Felnőttek vagytok, beszéljétek ezt meg, ha annyira kiborít, de amúgy meg ha nem fújod fel kiduzzogja magát fél nap alatt és kész.

2018. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy éretlen, passzív-agresszív, játszmázós hiszis pitschát választottál magadnak normális nő helyett. Ez a csaj valahol 14 éves kora körül megállt az érzelmi fejlődésben. Te tudod, én biztos nem kínoznám magam egy ilyennel, de a te életed, annyit pazarolsz el belőle, amennyit jólesik.
2018. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt már meg se említem, hogy nem egyszer fáj a fejem, a szemem, és a kezem a sok és sűrű írogatás miatt. "


Ez a baj. A kiscsaj megszokta, hogy akár esik, akár fúj, te online vagy, és lesed, írt-e, hogy azonnal válaszolj.

Sz*rni nem lehet elmenni facebook nélkül, degenerált egy világ ez, és degenerált generáció, mondom ezt úgy, hogy 28 éves nő vagyok.

Játszmázik a barátnőd, egyértelműen érzelmileg zsarol ezzel, hogy "ő nem haragszik", de azért érezteti, hogy meg van sértve, legyen csak lelkifurdalásod.

A helyedben letojnám, sőt még tennék rá egy lapáttal, szépen leszoktatnám a percenkénti csevegésről, meg a "minden nap 1 órán belül válaszolok"-hozzáállásról.

Ha meg nem tetszik őnagyságának, akkor viszlát, zongorázzon más idegein.

2018. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Menekülj. Vissza se nézz.
2018. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én elvárom azt hogy szóljon a párom napközben ha este nem lesz elérhető és akkor nem fogom aggódva várni és nem lesz vita másnap. Meg van oldva. Azt meg nem várom el tőle hogy munka közben és fáradtan is nekem pötyögjön.
2018. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindegyik nagyon hasznos volt! Igen, lehet, hogy a like-lós dologban nincs összefüggés, de sok esetben azt like-olja, osztja meg, ami éppen lejátszódik benne, amit érez, amit gondol. Legalábbis sokszor, de nem minden esetben, volt is már olyan, hogy tényleg nem volt összefüggés.

Le van töltve a telefonomra a messenger alkalmazás, de mindenkit, akár a nagybátyámat, akár a haverjaimat, vagy bárki mást, meg fogok tisztelni azzal, hogy nem a mobilomat lesem, azt meg pláne nem csinálom, hogy még pötyögök is mellette.

Ha már facebook, pont nemrég láttam ott egy képet, amin egy idős ember van, körülötte meg (gondolom) a gyerekei, meg az unokái. Annyira jó egy kép. Az idős ember figyeli őket, a többiek meg a mobiljukat lesik és pötyögik. Facebook-san fogalmazva "No comment". Na ez az amilyen én soha nem szeretnék lenni. Mindenkinek ment a zöld kéz.

2018. szept. 6. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy papucsot akar belőled csinálni, és ahogy a mentegetőzést meg a rizsázást olvasom, úgy látszik, sajnos nagyon jó úton jár. Egy hisztigép a csaj, aki csak ki akar sajátítani. Ráadásul még értelmes felnőttként meg sem tudja mondani, ha kínja van, hanem "Miért lép félre a férfi" meg "Ha egy férfi gyáva" cikkek like-olásával próbál kommunikálni. Keress egy normális nőt, aki nem telepszik rád, mert emellett a féltékeny, manipulatív liba mellett már 30 évesen is kiégsz.
2018. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert egy éretlen hisztikirálynő.

Ahogy olvastam, a végéig azt hittem, hogy valami 16 éves tinip1csáról van szó.

2018. szept. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!