Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom már-már megszállott a hobbija iránt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta ez megy, de én már az elején se tűrtem jól.

Van a barátomnak egy hobbija, amit imád. A találkozásaink alkalmával régen is rengeteget űzte, de úgy érzem mára már elfajult a dolog.

Ha találkozunk rendszeresen a hobbiját is csinálnunk kell, mert neki az a jó elfoglaltság. Engem is megkérdez, hogy van-e kedvem menni, amire nem szoktam nemet mondani, mert megbántanám. Mostanában egyre többet a haverjai is velünk vannak. És bár csinálunk a hobbiján kívül is programot, engem bosszant, hogy úgy érzem ő csak azt szereti csinálni. Ha velem van a haverjaival erről chatel.

Mégis nálam most verte ki a biztosítékot az, hogy péntek este találkozunk, és amikor beszéltük, hogy hánykor fussunk össze, mondta, hogy ő beszélt valakivel, hogy megint űznék a hobbiját, de szeretne engem is vinni, de utána csinálhatunk mást is. Mondtam neki, hogy ez baromi rosszul esett, mert azt hittem a péntek este együtt leszünk, mármint ketten együtt!! És erre mondta, hogy jó akkor nem megy.


Szerintetek én fújom fel?

Nagyon rosszul esik ez, mert ha találkozunk én sosem beszélek meg barátnős programot, hanem inkább a barátomra figyelek. De komolyan kezdem azt érezni, hogy már-már megszállott a hobbija iránt.


Nem tudom hogy kezeljem ezt.


2018. szept. 6. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem hobbi. Szenvedély. Meg kellett volna már mondani akkor is, hogy nem, nem akarod, mert nincs hozzá kedved. Az őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban.
2018. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Eleinte még volt is hozzá kedvem, de mostmár túl sok!

A héten nem találkoztunk sokat, egyszer este úgy, hogy nálam aludt, és a második találkozónk a hétvégén lenne. Talán nem is lett volna most bajom a hobbijával, ha nem rögtön péntek estére tervezi amikor találkoznánk.

2018. szept. 6. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Képzeljük el a fordított esetet, ha egy férfi írta volna ki a kérdést, hogy a barátnője túl sok időt tölt a misztikus hobbijával. Ugye mindenki tudja, hogy akkor özönlenének a válaszok: hogy ne próbálja meg kontrollálni, megváltoztatni, hogy joga van az önmegvalósításhoz, és hogy természetesen kezeltesse magát. :)
2018. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 peca1000 ***** válasza:
84%
Milyen hobbija van?
2018. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Annyit emlegetve van ez a bizonyos "hobbi", hogy kíváncsi lettem: mi az? Mibe van így belebolondulva ez a rosszcsont fiú? :D
2018. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni milyen hobbija van, mert nem tudom olvassa-e ezt. Már engem is meg akart tanítani rá, ami valahol aranyos, mert be akar vonni, és nem zár ki teljesen, de könyörgöm ne akkor akarja már csinálni, amikor épp találkoznánk több nap után.
2018. szept. 6. 22:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt nem fogod tudni elfogadni neki, vagyis előbb-utóbb szakítás lesz a vége. A szenvedély az szenvedély, tökmindegy, hogy az valakinek a dohányzás, a lottó, a kártya, az utazás, a fotózás, a sport, az olvasás, a zene, az állatok... bármi, ez hozzá tartozik az emberhez, és vagy szereted őt így, ahogy van, vagy elválnak útjaitok, és keresel olyat, akit tudsz szeretni úgy, ahogy van. Nem fog megváltozni, mert ez hozzá tartozik. Nem baj, ha mások vagytok, és nem működik, csak lásd be időben, hogy ez nem fog menni, és addig vess véget a dolognak, amíg kevésbé sérültök a különbözőségek miatt.
2018. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Privátban is leírhatod, mi a hobbija, biztos, hogy nem én vagyok a barátod. :-)
2018. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dettó 8! Írd le privátban,1000%hogy szingli vagyok...
2018. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nőkkel való szex a hobbim. Gondolom neki is. Azért ha lehet ne nagyon maradj ki belőle.
2018. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!