Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már lakat partyn? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már lakat partyn? Jó volt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ammi?
2018. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A lányoknál lakat van, a fiúknál kulcs, és meg kell találni a kulcshoz illő lakatot.

Párkereső buli.

2018. szept. 7. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. És nem is leszek.
2018. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, elég tréül hangzik.
2018. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 Gruppi
2018. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es aki volt?
2018. szept. 7. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Én voltam. Nem tetszett. Nem volt olyan férfi, aki tetszett volna, de szociális kísérletnek elment. Ha kinyitotta valaki a lakatodat, akkor kaptatok mindketten 1 tombolát. Egyes pasik csak arra mentek, ami kicsit fura volt :D

De a végén nyertem csomó mindent. ;)

Egy estének elment, de többször biztos nem megyek :)

2018. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen partira csúnya pasik és csúnya lányok járnak?
2018. szept. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az hogy csúnya pasik, vagy csúnya lányok/nôk, az relatív.Kinek,mi?!...Szerintem nem voltak csúnyák...bár mint írtam nem alakult semmi...volt egy-két fura fazon az biztos :D

Elôzô voltam.

2018. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!