Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz bolondnak, ha tényleg úgy érzem, hogy hazudik?

Figyelt kérdés

Amikor osszejottunk sirt az ex-jegyese utan, aki dobta, de idovel elfelejtette, meg hogy engem jobban szeret. De amikor megkerdeztem hogy mi lenne ha en is ugy elhagynam mint az exd, akkor azt mondta megprobalna tovabblepni. Ez szarul esett, en soha nem mondanam ezt neki, hanem hogy belehalnek, vagy nagyon fajna, vagy hogy nem akarnam elhinni, o viszont azt mondta tovabblepne, kozben az exe utan meg tenyleg kb belehalt. Osszevesztunk mert szerinte normalis hogy nem en vagyok az igazi ha elhagyom, es akkor jon majd egy olyan aki nem hagyja el, de szerintem ez nem igy van. Szerintem az aki igazan szerelmes annak van szerelmi banata miutan elhagyja a masik.

Mit gondoltok?


2018. szept. 7. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Előbb tanulj meg gondolkodni, és utána kérdezz.


Nekem erre most nincs türelmem..

2018. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Amugy meg bolondnak nez mert o nem tudja elkepzelni hogy kozottunk vege legyen, meg azt akarja hogy legyen e a gyerekei anyja, es hogy neki nagyon faj ha megkerdojelezem az o szerelmét felem
2018. szept. 7. 16:50
 13/20 A kérdező kommentje:
*legyek en
2018. szept. 7. 16:51
 14/20 anonim ***** válasza:

12+13 Az utánzás, más nő utánzása majmóci szokás, nálad mint látható:DD


Korábban kelj fel ha valakit meg akarsz vezetni:D


Amint elnézem pont testhez illő a szamár szerep számodra. De tényleg.

2018. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy veled ellentétben ő legalább megtanulta, hogy nem dobálózunk ilyen baromságokkal az összes párunknak, hogy majd belehal ha szakítasz vele, amikor tapasztalatból tudhatja, hogy ez nincs így. Egyébként folytasd csak neki az idióta kérdéseid és az azt követő ostoba hisztiket, legalább hamarabb rájön, milyen éretlenkis pitschával van dolga.
2018. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De ha exenek ezt mondta akkor tobbet erzett iranta nem?
2018. szept. 7. 17:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Az exének mondta, aztán rájött, hogy nem lett igaz, hülyeség az egész, így neked már nem mondja. Jesszusom, mondd, hogy troll vagy, ekkora kretén nem létezik.. Téged aztán tényleg marha nehéz lehet szeretni, ha ennyire ostoba vagy.
2018. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De ha azt mondja tovabblepne akkor az olyan mintha nem is fajna neki, vagy kevesbe fajna mint az exevel
2018. szept. 7. 18:00
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye, ne kérdezz tőle marhaságokat.


Az hogy továbblépne nem jelenti, hogy nem szeret, az exen is továbblépett. A nagyszerelmekbe én is majdnem belehaltam de továbbléptem, ma már tudom, hogy nem a világvége egy szakítás, szar egy darabig, vergődök egy darabig de elmúlik. Továbbléptem mindenkin aki elhagyott, csak az idő változott. Valakihez egy év kellett, valakihez két hónap.

2018. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De kevesbe szeretted azt akihez ket honap kellett mint akihet 1 ev, nem igaz?
2018. szept. 7. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!