Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szülei egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei egyáltalán nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve hogy együtt vagyok a barátnőmmel. Amikor először hazavittem bemutatni a szüleim nagyon örültek neki, rengeteget beszélgettünk akkor is meg a mai napig is. A szüleim nagyon érdeklődnek felé és mindig megkérdezik tőle hogy éppen mi van vele stb. A barátnőm szülei viszont ennek az ellentétjei. Amikor ő mutatott be engem nekik akkor kb 2 mondatot beszéltem az anyukájával és a többit meg barátnőmmel beszélték én meg csak ott ültem. Most se más a helyzet, mintha ott se lennék. Nincs velem semmi bajuk szerintük normális fiú vagyok, mert szoktak rólam beszélni. Nem tartom őket rossz embereknek de egyáltalán nem értem hogy miért nem tudnak legalább érdeklődni egy kicsit irántam, legalább csak annyit kérdeznének tőlem hogy mizu? Levegőnek néznek, nagyon szeretek náluk lenni de amikor hozzájuk megyek néha belegondolok hogy mi lesz. Nagyon rosszul esik hogy nem foglalkoznak velem de az én szüleim meg szinte rajonganak érte

2018. szept. 7. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Én is hasonló szülő lennék. Most nem azért , de ha lányom lenne akivel jár max csekkolás szintjéig informálódnék (ne legyen suttyó,csöves,drogos) azt leszámítva miért kellene érdeklődnie felőled ? Mert ez jólesne neked ? Szüleidtől nem kapod meg a törődés adagodat ? Netalántán te vagy a "lány" a kapcsolatban hogy ennyi miatt nyafogsz ? De most komolyan......


Elő van írva valahol jópofizni kell mindenkivel ? Más ha beszélni akarsz velük mert gondolom ha nincsen veled semmi bajuk nem hajtanak el. De nem azért a lányukkal jársz nem velük....

2018. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Azért nyugi,nem fognak téged lesz*pni,vannak ilyen szülök,el kell fogadnod oszt kész.
2018. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én lány vagyok ugyan, de nálunk is hasonlóan volt az exem szüleivel. Odamentem, puszi udvozleskeppen aztán kb hozzám sem szóltak, csak a baratommal besztek, és ettől kényelmetlenül ereztem magam a hazukban. Az én szuleim azért minimalis szintén érdeklődtek, mikor az exem jött, hogy mi újság van vele, és szerintem az a normális. Nem voltak a nyakunkon, nem vitték túlzásba, de azért szerintem ennyi el is várható, ha az ember nem hetente valtogatja a partnerét, hanem fixen ugyanazt az ember viszi haza.
2018. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem vidékiek? A vidéki exem szülei tök ugyanez voltak, ők imádtak elvileg, azt akarták legyen gyerek stb, de konkrétan 4 év alatt ha 5 kérdést intéztek hozzám, sokat mondok. Náluk ez így normális volt. Én meg nem izgattam magam rajta, legalább könnyű volt kijönni velük.


N

2018. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Az én szüleim ilyenek voltak, amikor hazavittem fiút bemutatni, mindig nagyon hidegen és távolságtartóan viselkedtek, nem igazán szóltak hozzájuk, pedig amúgy bajuk nem volt egyikkel sem. Egyszerűen csak ilyen emberek, nekik annyira nem volt fontos, hogy közel kerüljenek az én párjaimhoz, megelégedtek annyival, hogy nem bánt és jól érezzük magunkat együtt. A többi nem érdekelte őket. Tényszerű informálódás már megtörtént előzőleg is (hány éves, mit csinál, milyen ember), de azon túl nagyon nem érdekelte őket semmi.

Értem, hogy ez rosszul esik neked, de végülis nem azért vagy, hogy a párod szüleivel barátkozz.

2018. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Tesó keresd elő azokat a tököket.


Na jó..értelmesebb választ adok. Egyszerűen csak nem olyan típusok. Lehet más réteg, de ha az nem akkor más mentalitás, ne agyalj ezen te$.

2018. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Más meg hogy örülne az ilyen após-anyósnak... nem kell jólofizni, nem telepszenek rátok, de közben jó a viszony. Én imádnám.
2018. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 3 napot töltöttem a párom családjánál vidéken. A tesója egyik este átjött, vele dumáltunk, amúgy legtöbbször ültem egy szobában egyedül, aztán átmentem oda ahova a többiek voltak, de onnan is gyakran továbbálltak. Majd kivittem a földbe, hogy kapáljunk!! Mondom én?? Szóval egyedül ültem egy széken egész délután. Ja és meg sem kérdezte az anyukája mit szeretek enni, vagy mit nem, így kb egész nap nem ettem semmit, mert nem szerettem. A barátom szerint persze én voltam a hisztis és a bunkó.
2018. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak a barátnőd szemszögéből tudok írni. Az én szüleim is ilyenek, vagyis inkább csak anyám. Sose kérdez, látszólag semmi sem érdekli, a barátom nem tud vele beszélgetni. Rögtön az első találkozásukkor látta, milyen mufurc. Lassan 5 év kapcsolat után is gyomorideggel jön hozzánk, és bármennyire együttérzek vele, sajnos nem tudok segíteni neki, mert anyám mindig is ilyen volt. :/

Úgyhogy ezt próbáld meg valahogy lenyelni, és ne is hozd szóba a barátnődnek, mert nyilván ő is tudja, hogy ilyen természetűek a szülei, és nem tudja megváltoztatni őket.

2018. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!