Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek vagy tönkretenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy tönkretenné a barátságunkat? 17/L

Figyelt kérdés

Azt hiszem beleszerettem a szomszéd fiúba (20 éves). Együtt nőttünk fel. Kicsi korunk óta nagyon jó barátságban vagyunk és ezt semmi áron nem tenném tönkre. Egészen kiskorunktól kezdve minden szabad percünket együtt töltjük. Régen mindig azt mondta rám, hogy én vagyok az ő fogadott huga. Mostanában ezt nem mondja. Ha nem vagyunk együtt mindig rá gondolok.

Szerintetek lehet esélyem? Merjek kezdeményezni?


2010. jún. 22. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Törvény tiltja, hogy a nő kezdeményezzen, 2-5 évig terjedő szabadságvesztéssel, vagy nagy összegű pénzbírsággal, sajnálom. :(
2010. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem mond el neki mit érzel,de azt is közöld vele hogy nem szeretnéd ha ez a barátságotok rovására menne;)

17/L

2010. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
H.ülye ember, ha nem születik, akkor is terem.
2010. jún. 22. 10:51
 4/5 A kérdező kommentje:
A komment az elsőnek szólt, a másodiknak köszönöm.
2010. jún. 22. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj kezdeményezni,de ne mondd el neki,hogy mit érzel,az túl erős lenne így elsőnek. Én a helyedbe jelezném felé,hogy már nem az az aranyos kislány vagy,hanem kezdesz felnőni,vegye észre benned a nőt.:)
2010. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!