Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elérni, hogy kiábránduljon belőled valaki?

Figyelt kérdés
Mit kell tenni vagy mondani, hogy ne legyen beléd bolondulva?
2018. aug. 7. 09:43
1 2
 1/12 próbálokkedveslenni ***** válasza:
43%
"Meleg vagyok."
2018. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Meséld el neki részletesen, hogy milyen rettenetesen nagyokat és büdöseket szarsz reggel a WC n, és hát a szájszagodról meg a szörnyű lábszagodról nem is beszélve... Na meg ott van a bőrgomba, meg ilyenek.
2018. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Pl növesztesz egy gerincet, meg egy kis vért a brébe, odaállsz elé, és megmondod, hogy kopjon le a 3,14csába, mert kényelmetlen a közeledése, vagy ha már ehhez túl késő, akkor szakítasz.
2018. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

„Most jöttem a bőr- és nemibeteg gondozóból, nem a legjobb híreket kaptam. Hónapokig is eltarthat, mire helyrejövök.”


Ezt besütöd neki és vársz az álla koppanására a padlón.

2018. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok brét növeszteni, megfelel nekem a punci is...


Az exem nem képes rólam lemondani, még mindig fülig szerelmes.

Azt szeretném elérni, hogy kiábránduljon belőlem.

2018. aug. 7. 10:11
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell elérni, nem a te felelősséged, nem a te érzéseid, nem a te dolgod. Részedről legyen tiszta és határozott a dolog, utasítsd vissza, rekeszd ki, zárd le, de ennyi. Miért álnál neki gyerekesen játszmázni?
2018. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert oda csak brével rendelkezők mehetnek? Ja, én kérek elnézést.
2018. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mintha mondani kéne... A bré egy metafora, ennyi erővel állj ki a gerincedért is.

A rendőrség egy varázs szó szokott lenni. Ha nem, akkor csak vannak ismerőseid között egy-két meggyőző legény, aki szívesen megbeszélné vele a dolgok állását.

2018. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És a fenébe, félreolvastam egy szót, ami teljesen más értelmet adott az egésznek, bocsánat.

Szerintem inkább foglald le az agyad: tanulj nyelvet, rajzolj, bármi aktív időtöltés. Hidd el nem is fogsz foglalkozni vele. :)

2018. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A világ legegyszerűbb dolga 😂SzDG, Empty Promises: ezek azért annyira átláthatók..:/

Itt van pár tipp:

-Legyen folyamatosan rossz kedved, panaszkodj, légy ingerült, hanyagold a tásaságát, légy nyűgös.

Valójában ez már elég, de van itt még pár tipp, ha még nem ismered és le akarod rázni:

-Beszélj csúnyán.

-Állítsd be magad hülyének, de ne feltűnően.

-Mellőzd a koherens mondatokat, adj, flegma, buta, egyszavas válaszokat, mint pl: ja, csá, aha stb.

-Legyen leszarom stílusod.

-Érzékeltesd az egoizmusod.

-Tégy úgy, mintha kicsapongó életet élnél, akinek a felelősségteljes szó nem szerepel a szótárában.

-Bólogass mindenre, mintha nem lenne önálló véleményed.

-Ha írásban kommunikáltok, tedd tele zavaróan sok emotikonnal:

😱😂😂😬🙃😎😉😑👌👍

2018. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!