Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két szék közül padló? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szék közül padló? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, szeretem és ő is engem. De egyik nap elmentem koncertre a baráti körrel, amit a barátom az utolsó pillanatban lemondott. A baráti kör tagja viszont az exem. Vele lógtam egész végig, nagyon jókat beszélgettünk. Megfogta kezem és megölelt, amit nem kellett volna hagynom, de sajnos éreztem a bizonyos pillangókat. Sokkal jobban szót értek az exemmel, de vele egyszer már szakítottunk. Szerintetek?

Nem azt várom, hogy helyettem döntsetek, csak véleményeket.

(Én 16/L, barátom 17/L, exem 19/L)


2010. jún. 22. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
itt mki lány???
2010. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom...
2010. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az exemmel nagyon hasonlítunk, elég lazák vagyunk, hasnló a humorérzékünk és az érdeklődési körünk.

A barátommal ég és föld vagyunk, néha húzza a száját, viszont róla tudom, hogy szeret engem.

2010. jún. 22. 11:12
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak én vagyok lány :) a barátom meg a voltbarátom fiúk
2010. jún. 22. 11:12
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
nyomorult vagy a bandával együtt
2010. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

(Én 16/L, barátom 17/L, exem 19/L)


Leszbikus szerelmi háromszög?? Ilyen se volt még.

2010. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
szánalmas szar! minek mész el ha tudod h 1. a barátod nem... maradj vele legózni. 2.ha tudod h volt barátod is abba a bandába van... 3.amikor megfogta a kezed már elkellett vna küldeni a ................ 4 amikor megölelt pofonvágni! a lányok miért nem tudnak hárítani!? de a fiúk mindenben szarok... szánalmas vagy h ez megfordul a fejedbe. ha ég és föld akk minek vagy vele!? miért húzod az agyát!? :) az exed meg majd idővel téged. szép vagy :D így tovább plázacicák!
2010. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

hasonló helyzetben vok :) am első válaszoló vok.

én se tudom mi tévő legyek, de ha ég és föld vagytok a mostani barátoddal szerintem az nem jó. mert tudsz önmagad lenni...ha viszont az exed még újrakezdené akkor próbáljátok meg én azt mondom.:) bárcsak nekem is lehetséges lenne az exemmel újra összejönni...lenne rá esély csak...mindegy:)

szóval szerintem a mostani barátodnak mondd meg h mi a helyzet.

sok sikert.

2010. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok plázacica, a barátom inkább egy másik koncertre ment mert nem egyforma zenét hallgatunk, nem leszbikus szerelmi háromszög, és nem vagyok nyomorult.

De én szeretem a barátomat, csak nem érzem a hasbizsergést

2010. jún. 22. 11:18
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ez a döntés a te kezedben van de tisztába kell lenned azzal hogy valamelyiket megfogod bántani
2010. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!