Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam a féltékenykedéssel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam a féltékenykedéssel, helyrehozható még?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a történetet. A barátommal 6 éve vagyunk együtt, már elég hosszú ideje célozgatok neki arra, hogy házasodni szeretnék. Elég féltékeny típus vagyok, de mindig megvolt mindkettőnknek a privát szférája, mindig megbíztam benne, sosem ellenőriztem a facebookját, telefonját, stb. Az utóbbi hetekben viszont gyanúsan viselkedett, jelszót rakott a telefonjára, néha a fürdőszobába is vitte magával, ha netezett, és beléptem a szobába, gyorsan bezárta a facebookot, ilyesmik. Egyre gyakrabban fordultak elő ilyen dolgok, de mindig elhessegettem annak a gondolatát, hogy megcsalna.

Négy nappal ezelőtt, egyik este, mikor mindketten itthon voltunk, megláttam a telefonján, hogy valamilyen Kitti írt neki viberen. Ő azonnal felkapta a telefonját, eltette, majd két perc múlva kiment a fürdőbe, persze a mobiljával együtt. Mikor visszatért, kérdőre vontam, azt mondta, csak egy kollégája írt, semmi különös. Mivel korábban említette, hogy minden kollégája férfi - egyébként programozóként dolgozik - követeltem, hogy mutassa meg a beszélgetést. Nagy balhét csaptam, a végén már kiabáltam vele, elég csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, mire végül rászánta magát, hogy megmutassa a beszélgetést.

Amit olvastam, azon ledöbbentem... Nemhogy megcsalt, hanem egy romantikus lánykérést szervezett, melyre meghívta a barátaimat, szüleimet, a Kitti nevű hölgytől pedig a tortát vette, hiszen a párom még azzal is készült. Elmesélt mindent, megmutatta a beszélgetéseket, majd elment sétálni. Mikor visszajött, bocsánatot kértem, és bár azt mondta, megérti a feszültségemet, rosszul esik neki, hogy kinézem belőle, hogy megcsalna. Szörnyen érzem magamat, az eset óta alig beszélünk, többnyire én kezdeményezem a beszélgetéseket. Meg akart lepni, én pedig az egész meglepetést elb...tam. :(


Helyre lehet még hozni?



2018. szept. 10. 14:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%

Bár több, mint két hetes kérdés, muszáj írnom.

Ha csak annyit írt volna ki a kérdező, hogy a pasija bujkál a telefonnal, lejelszavazza és valami Kitti nevű csajjal beszél, rögtön írtátok volna, hogy tuti megcsal. Már csak onnan is tudom, hogy volt nem egy ilyen kérdés és ott is az volt írva a kérdezőnek. Szóval ennyit erről.

Én is azt hinném, hogy megcsal.

Mi újság azóta, kérdező?

2018. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszi, tisztàztuk a dolgokat. Ő belátta, hogy rossz szervező, én belàttam, hogy hibàztam. Abban maradtunk, hogy ez a rosszul sikerült eset nem teheti tönkre a boldogsàgunkat :)
2018. szept. 29. 22:53
 23/23 anonim ***** válasza:
22.: szuper, nagyon örülök, hogy sikerült megbeszélnetek, normálisnak tűnsz
2018. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!