Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm "felült a fejemre"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm "felült a fejemre". Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Előző kapcsolatában eléggé elnyomták, én meg úgy érzem maximumot adom a kapcsolatunkba, amit értékelt sokáig. De egy idő után mintha fejébe szállt volna a dolog, egyre kevésbé értékeli, egyre minimálisabbat ad részéről a kapcsolatba, sőt, már szinte észre se veszi ezt, visszaél, hogy szeretem és úgyis ott vagyok mellette - gondolja. Nagyon félvállról veszi az egészet mostanában, nem érdekli, megszoktam, talán meg is unta. Ám ha úgy néz ki, hogy nem körülötte forog a világ, megijed, és olyankor ő is összeszedi magát picit, míg újra biztonságban nem érzi magát. Aztán kezdődik elölről.

Hogyan törhetném meg ezt az ördögi kört, hogy kiegyenlítettebb legyen az egész? Nem elvárok, de jól esne azért nekem is egy kis ragaszkodást látni részéről.



2018. szept. 10. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ezt így, ahogy ide leírtad, mondd meg neki, méghozzá halál komolyan.
2018. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott, mikor elmondtad ezt neki?
2018. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felmérgelődött, összekaptunk, hogy már megint miért hisztizek (nem szoktam), és nem értem meg, hogy fontosabb dolga volt egész nap, minthogy felhívjon (pl) és hogy akkor csináljak amit akarok, ha cirkuszolok és hogy fejezzem be az ilyen hülyeségeket.
2018. szept. 10. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

*De egy idő után mintha fejébe szállt volna a dolog,


Mindig is ilyen volt, csak színházat játszott neked a beetetési időszak alatt magáról.

2018. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

*Ám ha úgy néz ki, hogy nem körülötte forog a világ, megijed, és olyankor ő is összeszedi magát picit, míg újra biztonságban nem érzi magát.


Ez is engem igazol.

2018. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

4+5

Szóval kedves kérdező, a kedves barátnőd az a személy, akitől hidegrázást kapsz valóságban, és amibe mindig visszazuhan akkor, amikor már a szerepét nem tudja játszani.

2018. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Rapszodikus beállítottságú személy. Változó a kedve, mint az áprilisi időjárás. Úgy látom, ezt egy életen át nem tudnád tolerálni, ezért azt javaslom, hogy szakíts vele. Járjon vele rosszul más, ne Te.
2018. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!