Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Petting van, de a szexet nem kezdeményezi, ez olyan megalázó nekem. (tovább lent)?

Figyelt kérdés

Barátom 18, én 17. Első kapcsolatunk.

Amikor beszéltünk róla és megkérdeztem, hogy ő már akarná-e azt mondta, hogy igen, de korai még szerinte és hogy jó, hogy így fokozatosan haladunk.

Őszinték vagyunk egymáshoz, minden megbeszélünk, nagyon kedves vele és figyelmes, de túl sokat aggódik. Terhes leszek, korai lenne még, mi lesz utána ha megunjuk egymást, stb.

Egy dolog kivételével teljesen őszinte vagyok. Csak azt nem mondam meg neki, hogy én már szeretném a szexet. Én olyan vagyok, hogy azt szeretném, hogy ő kezdeményezze az elsőt, vagy ő vesse fel a témát, hogy mi lenne ha lassan lefeküdnénk már...

Úgy érzem, hogy emiatt már nem olyan jó (részemről) a kapcsolat. Nekem ez így nem jó, nem érzem magam IGAZI lánynak, olyan mintha én küzdenék érte, hogy végre az enyém legyen. Olyan hülye helyzet. Mindig is azt akartam, hogy ha majd lesz egy barátom akkor biztos ő már nagyon fogja akarni én meg még nem aztán egy kicsit kéretem magam és végül szexelünk... Lehet hogy hülyén hangzik, de erre vágytam/vágyom... Ez teljesen tönkreteszi az önbizalmamat. Nem szeretném elveszíteni, mert nincs nála jobb nekem, és szeretem őt, de lehet, hogy nincs más megoldás csak a szakítás. Mit csináljak? Volt valakivel hasonló? Van ötletetek? KÉrlek, írjatok! Előre is köszi! L/17


2010. jún. 22. 16:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
igaza is van.. hova sietsz?? nem késtél le semmiről.. :DD
2010. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Te nekem lenni szimpatikus lány.
2010. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
jaj, utolsó te is vmi himsoviniszta, szexista disznó lehetsz.. :DD
2010. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
mi az hogy hova sietek? másfél év... ...:)
2010. jún. 22. 16:08
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakíts vele, mert meg fogod bánni. Légy türelmes! Örülj, hogy ilyen fiú a barátod! :)
2010. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
1 élet se elég, h vkit megismerj.. vagy jobb lett volna 15 évesen elveszteni?? ugyan már.. ezt te se hiszed ell.. :S
2010. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
* el..
2010. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, hogy egy élet is kevés ahhoz, hogy megismerjünk valakit, de ez van bennem. Le akarok feküdni vele, de azt szeretném hogy ő kezdeményezze. 17 éves vagyok, másfél éve vagyunk együtt és szeretem. Mi kell még?
2010. jún. 22. 16:13
 9/23 anonim ***** válasza:
nyugi.. majd lassan eljön az is.. hiszen, nem mondta, h nem akarja, csak h nem mindjárt.. de miért ne kezdeményezhetnél te?
2010. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben megbecsülném ezt a fiút! Nagy kincs ő manapság! Minden pasinak így kellene gondolkodnia.

És valóban nem vagy elkésve semmiről!!!

Várj türelemmel!!!

2010. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!