Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta a haverjainak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta a haverjainak, hogy nem szeret engem. Mit higgyek?

Figyelt kérdés
El voltunk iszogatni, beszélgetni a barátom egy-két barátájával, és amikor a párom kiment mosdóba az egyik srác azt mondta, hogy a párom már többször is siránkozott, hogy nem szeret engem és nem akar velem lenni. Miután hazamentünk rákérdeztem erre a páromnál, aki azt mondta, hogy ez nem igaz, ő nem mondott ilyet. Össze vagyok zavarodva. Mit kéne gondoljak? A srác teljes komolysággal mesélte a dolgot. A páromról pedig tudni kell, hogy a kapcsolatunk elején tényleg nem szeretett, de most már szeret állítása szerint. Nem tudom mit tegyek.
2018. szept. 16. 11:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom .. :(

Lehet hülyeség .. de én látszólag beletörődnék , aztán mikor újra együtt a társaság ott feldobnám a témát . Nem lenne idő össze beszélni , ott és akkor egyértelmű lenne mimden reakció .

Én biztos , hogy válaszokat várnék .

Mióta vagytok együtt ? Hány évesek vagytok ?

A hosszú évek alatt a nagy szerelmet felváltja valami egész más , sokkal értékesebb és mélyebb dolog ..

De ilyet állítani hogy nem szeret az elég durva dolog ..

Lehet a barátja értett félre valamit , máshogy értelmezett dolgokat ..aztán nem egészen uhy közölte ahogy a párod momdta neki .

Ezért momdom bármennyire is kellemetlen a dolog , jobb borítani a bilit és nyíltan tisztázni a dolgokat .

2018. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#6-os és 10-es válaszában van igazság..


Azt sem értem, hogy te hogy nem tudod eldönteni, mi lehet valójában, már ne haragudj...


Szerintem te is tudod a választ, csak itt siránkozol, mert ragaszkodsz az ideádhoz, amit a másikban látsz... Ahelyett, hogy önbecsülést nyerve kilépnél ebből a posványból.


Azt írod már azon "sem csodálkozol, ha megcsalna".

Ez is arra utal nekem, hogy tudod te a kérdést a válaszodra, csak homokba dugos a kis fejed.


Arra meg nem reaáglát, hogy a barátod érezteti-e, hogy szerelmes? Gondolom tudod, milyen egy szerelmes férfi... érintések, figyelmesség, aprós meglepetések, a legkisebb dolgokra is figyel nálad és a kedvedben akar járni, törődik veled. Nem b tervnek vesz, hanem te vagy a fontos. Szeretget, büszke rád, tervez veled, és a jövőről is beszél, célokról stb.


Ha nem szeretnek iagzán, kár hónapokat, vagy éveket pazarolni. Láttam már ilyet... A pasi végül valóban megcsalta a lányt, arra ment haza. Ő sem szakított, mert sajnálta, meg emebrileg nyilván szerette, de ez az évekkel egyre és egyre kevesebb lesz, mindig is lesz benne egy kis hiányérzet, egy űr, amit ha most el is nyom x okból kifolyólag, idővel egyre jobban a felszínre fog kerülni. Másfelőle az érzelemket fiatalon kell megélni, mert ha most nem teszi, lehet, hogy házasként, és már gyerekként dobbant, ha szerelmes lesz, mert hogy nem bírja tovább az elfolytást..


Szóval bármennyire is ragaszkodsz az éréseidhez ilyen görcsösen, jó ha tudod, hogy ebből kevés valósíznűséggel lezs jó kimenetel hosszú távon... Ezt az is megerősíti, hogy ezek szerint a haverjának panaszkodott is a kapcsolatotoktól. Nyilvánvaló, hogy nem érzi jól magát, még ha most téged is, vagy akár magát is erről győzködi.


És ha már belédszeretett volna, akkor valóbna a reakció nem az, hogy "nem akarok szakítani", hanem hogy "ne hüyléskedj, annyira szeretlek"..


Minden esetre mindkettőtökkel kiphasztok ezzel.

2018. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak arra gondolt amit az elején is tudtál hogy szerelemmel nem szeret és nem is szetetett soha és valószínű hogy nem is fog. Szeret mint társat de ennyi. Ha szerelmes lesz elhagy.
2018. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Húha,sajnálom de a te palid pont abba a rétegbe tartozik hogy fontos(abb) a haver,ami nem így lenne ha szeretne,és sajnos hamarabb hazudik neked mint a haverjainak ez tény,mert aki szeret az ilyent nem mondd (havernak se főleg az ilyen réteg") akkor??


Fiú mint a tenger annak örülj,valaki szeretni fog téged is ebben biztos lehetsz.


Vaagy.. ha ennyire szereted ő meg nem akkor maradj vele szülj neki 1-2 gyereket ő meg szépen lassan bele fog vonni egy 3. személyt azt meg ne ragozzuk melyikőtökkel marad ha az is terhes lesz...

2018. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Nem akarok benned hiú reményeket kelteni, ez első ránézésre a részletek ismerete nélkül annak tűnik amit előttem már sokan leírtak. Azonban az egyik barátnőmmel megesett egy nagyon hasonló eset, és nála más volt a helyzet.

Az ő esetében a párja haverja valamiért nagyon utálta a barátnőmet, és mind a kettejük háta mögött kavart, olyab dolgokat mondott amik nem voltak igazak. Sajnos ez csak sokkal később derült ki, a kapcsolat már menthetetlen volt.

Nem mondom hogy ez van a te esetedben is, de nem árt ha erre is gondolsz.

2018. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, én írtam a # 12-es választ.


Elég hasonló az én páromnál is történt, a haverja valamiért végig fúrt a párom meg a haverjai előtt.. De az én szemembe meg kedves volt, viszont észrevettem, hogy a páromat is kétes helyzetekbe akarta hozni, magyarul nála is kavarta a *rt..


Mivel ez instant történt, tehát nem is ismert még, már csinálta ezeket, inkább tudom elképzelni, hogy a kedves haver féltékeny volt, mert utálni nem volt oka.


Bevallom, itt is eszembe jutott, amit írsz, de nem valószínű az esete..

Egyrészt volt előzménye, még ha korábban is, másrészt a párja reakciója sem volt olyan, mint aki szerelmes.. Sajnos én -ezek alapján- ezt kizárnám, de nem ismerünk persze minden részletet csak a fentieket.

2018. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdező mióta vagytok együtt?
2018. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
8 hónapja
2018. okt. 14. 11:14
 19/23 anonim ***** válasza:

Mar ne haragudj, de miert szakitana veled? Teged tud luknak hasznalni, amig nincs mas, neki ez roppant kenyelmes megoldas. Ennek a sracnak a rendszeres kielegules a fontos, neki nem szukseges ehhez szerelem.

Te viszont nagyon hulye vagy, ha ezt hagyod. Mit szeretsz benne? Csak azt, hogy valaki "szeret" teged, es nem vagy maganyos. Ebreszto! Vegyel egy plussnyuszit, es rugd ki a p.csaba!

2018. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sztem sem szeret. Persze eszeágában sincs szakítani mert tudja hogy te őt jobban szereted és nem akar olyan nőt aki után futni kell vagy harcolni egyszóval ő a könnyebbek utat választja.
2018. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!