Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaláz vagy beteg?

Figyelt kérdés
13eve vagyunk együtt.evek óta vannak problemaink amiről ő nem akar beszelni.en sokszor próbálkoztam sirva szépen nyugodtan kiabálva de sehogy nem szeretne -beszélgetni.mar többször le is írtam neki de nem reagalt arra sem.elmondtam hogy boldogtalan vagyok nem jó így stb...lassa rajtam hogy engem bant mégsem hajlandó semmire.mar 2honapja azt is mondtam neki hogy elkezdtem valaki iránt erezni valamit és felek ettől.masnap ordibált hogy mit kepzelek magamrol...azóta viszont egy szó sem esett rola sot semmirol.tegnap megírtam neki hogy nem -bírom tovább el akarok valni nem tudok így élni.nonek sem érzem magam!elolvasta...azóta egy szot sem szolt.megorulok!mit tegyek?miért csinálja ezt?
2018. szept. 16. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érez irántad semmit. Sajnálom. Ne kellett volna eddig várnod, ez már rég nem kapcsolat közöttetek.
2018. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kata 26 válasza:
100%
Ne szenvedj 1 ilyen ember mellett. Kár érte minden perc. Jöhet az új Szerelem.
2018. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Itt csak te kapálódzol... ő le se szar. Kapálódzol helyette eleget, nem kell hogy ő is energiát fektessen bele. Csak neked fontos, és ezt ő tudja jól. Erőlködjél még, akard a kapcsolatot, akard hogy figyeljen rád, akard hogy szeressen.... neki mégis mit kellene csinálni, nem veszed észre magad... Nem veszed észre, hogy egy nulla vagy a szemében......
2018. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként, hogy tudjad, ő a beteg. Nem tudatos ez, csak nincs érzelmi intelligenciája. A családi háttere biztos hogy sérült. Nem tudsz elérni nála semmit. Nem veled van gond, hanem vele! Tudom nehéz ezt felfogni, de nem vagyunk egyformák. Ő ezt a batyut kapta, nem tudsz bele rakni többet. Engedd el, ha élni akarsz normális életet, ő nem lehet a te társad, hiszen a személyisége nincs azon a szinten.


Engedd el, ez nem a te hibád. Rosszul választottál, ennyi a te vétked. Tanulj belőle és menj tovább.


Sok sikert! :)

2018. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nem értem miért félek lépni!!miért?hiszen teljesen igaz amit írtok..semmit nem jelentek neki!!boldogtalan vagyok nagyon..mégis félek...arra gondoltam be adom a valopert és közlöm vele!biztos lenne orditas hogy ez most miért?félek....
2018. szept. 17. 08:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj még ezek után is remélsz, hogy bárcsak kitudnál belőle csikarni valamilyen érzelmi megnyilvánulást az ordibáláson kívül. De nem fogsz. Sajnálom.:/

Magadra koncentrálj. A saját érzéseidre. Ha kell írj magadból ki mindent magadnak, hogy segítsen feldolgozni ő nem tud úgy érezni, gondolkodni, beszélni mint te. Érzelmi analfabéta.

Rengeteg ilyen van. Amiről nem beszél nem is létezik számára, tabusítja s ez fontosabb mint TI.

Sajnálom, próbálj tanulni belőle, gyógysísd magad s szard le magasból.

2018. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!