Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek beleférne? Én úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek beleférne? Én úgy érzem hogy inkább elmenekülnék itthonról.

Figyelt kérdés
Barátnőm már hónapok óta néha felhozza a témát hogy kiakarja próbálni lánnyal,eddig nem foglalkoztam a dologgal mert nem éreztem annyira komolynak hogy ez meg is fog történni,bár nem nagyon voltam oda az ötletért se.Viszont ma reggel azzal állt elő hogy este jönne egy lány.Tudom hogy sokaknak ez minden vágya meg örülnének neki,bevallom én is ha ez nem egy komoly kapcsolatban történik meg így viszont inkább egyfajta "sokk" hatása alatt vagyok és kezelni se tudom nagyon a helyzetet. Úgy vagyok vele hogy ha most ez ma tényleg megtörténik előttem akkor esélyes hogy én ebből a kapcsolatból inkább kilépek mert ez nálam nem fér bele. Igaz nem is csináltam előtte ebből veszekedést mert úgy voltam vele hogy ha ez ennyire benne van és idáig elfogunk jutni akkor történjen meg, legfeljebb én kilépek ebből a kapcsolatból. Szerintetek mennyire normális hogy így érzek? Vagy egy ilyet el lehet nézni egy alkalommal? 25/F
2018. szept. 17. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tök normális, hogy ezt érzed. Onnantól, hogy más is be van vonva, nem PÁRkapcsolat.
2018. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális,hogy így érzel. Nálam sem férne bele ilyesmi,és ha mások azt mondanák,hogy simán belefér,akkor sem változna a véleményem. Ha nem,akkor nem. Úgy csináld a dolgaid,ahogy te helyesnek érzed.
2018. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Kötetlen szexkapcsolatban belefér, viszont komoly párkapcsolatban nálam nem. Lehet én vagyok maradi, de ez van. Amúgy sem vagyok oda a hármas felállásért (akár így, akár úgy), én azt szeretem, ha a két ember csak egymásra figyel.
2018. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem se normális dolog.. 36 éves nő vagyok soha eszembe nem jutott hogy nővel.. Lehet van benne egy kis leszbi beütés. Ha ennyire akarja tegye meg! Te szálj ki ebből a kapcsolatból mert úgy is vége lenne. Majd parázhatsz hogy mikor csal meg egy lánnyal. Meg amúgy is ez is megcsalás mindegy hogy férfivel vagy nővel történik.
2018. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem férne bele.


A gond viszont ott van, hogy ezt nem jelentetted ki kategorikusan a barátnődnek, így joggal hihette azt, hogy nincs ellenedre.

Aztán meg csak úgy kilépsz a kapcsolatból, mert neked ez szakítóok.

Kommunikáció?

2018. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Ne menj bele.Nagyon megfogod bánni,Viszont ez a lány már nem először van szerintem nővel, amit előled elhallgatott, szóval, ez kissé gázos..


Eleve ha ez a nő szeretne téged, nem bírná elviselni a látványt, hogy mással vagy az orra előtt.


Mondjuk ez egy nagyon jó próba neked, és a társadnak. Ha érez valamit irántad a nő, akkor már a kezdetekkor le fogja fújni. Ha nem, akkor meg te állj fel, és köszönj el tőle.

2018. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem már kérdezted ezt...eléggé megviselt ahogy látszik. :/

Ha nem kamuzott, hanem tényleg jön a lány akkor rúgd ki. Amúgy is ki kéne. Akárki akármit mond ugyanolyan, mintha férfivel csalna meg.

El lehet nézni? Ja ha a kapcsolat elején megbeszélitek. Mond neki, hogy oké, te meg egy férfit vársz estére. Bár lehet ennek örülne is.

2018. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most nem nagyon értem igazából teljesen a szituációt. A barátnőd le akar feküdni egy lánnyal, vagy azt szeretné, hogy hármasban csináljátok?(bár ez igazából mindegy)

Kiragadnék a szövegedből egy mondatot:

"Igaz nem csináltam előtte ebből veszekedést, mert úgy voltam vele hogy ha ez ennyire benne van és idáig elfogunk jutni akkor történjen meg, legfeljebb én kilépek ebből a kapcsolatból."

Na ez az ami szerintem egy rettentően hülye felfogás. Minden ember más és más az a kérdés maga, hogy ez másoknak bele férne-e tök lényegtelen kérdés, mert nem befolyásoló tényező. Az a kérdés, hogy neked ez belefér-e, és ugye a választ meg is adtad a kérdésre miszerint nem, nem fér bele. Na ez az amit tisztázni kellene a barátnőddel. Nem veszekedni rajta mert annak sincs értelme, egyszerűen csak elmondani, hogy ez neked nem fér bele egy kapcsolatba és puff. Innentől az ő döntése az, hogy ebbe bele megy és feladja a kapcsolatotokat, vagy úgy dönt, hogy nem ér meg neki annyit a dolog. Klisé szöveg, de ide pont passzol, néma gyereknek....Senki sem gondolat olvasó, a barátnőd sem az, ha nem mondod meg neki mik a határok akkor ő azt nem fogja kiolvasni a fejedből. Az, hogy egy kapcsolatba mi fér bele az csak is azon múlik, hogy a két benne lévő fél hogy vélekedik a dolgokról. Nem számít, hogy más erről mit gondol, az számít, hogy erről as vélemény a két fél között megegyezzen, vagy legalábbis tiszteletben tudják tartani a másik véleményét erről. Ahogy én látom, de javíts ki ha tévedek, szerintem neked sem olyan nagyon fontos ez a kapcsolat, ha ennyiben hagyod, hogy hát ha megtörténik max dobom a csajt.

2018. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Normális, amit érzel.

Én biszexuális nő vagyok, komoly párkapcsolatban egy férfivel. Szeretem, nem vágyok másra. Egy párkapcsolat két emberről szól, számomra sem fér bele egy harmadik, legyen az akármilyen nemű.


Kerek perec elmondtad a barátnődnek, hogy neked ez nem fér bele? Elmondtad, hogy ha ezt megteszi, ti befejztétek? Elmondtad, hogy ez nagyon bánt téged?

Ha igen, ő meg carik rád, rúgd ki.

2018. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd nincs elkötelezve, ez ennyit jelent. Az, hogy a harmadik lukas, nem rudas, részletkérdés.

Szerintem menekülj ebből. Én az esti édeshármast sem javasolnám.


Mindenképpen jó jel, hogy ez téged zavar, jó úton jársz!

2018. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!