Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek beleférne? Én úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek beleférne? Én úgy érzem hogy inkább elmenekülnék itthonról.

Figyelt kérdés
Barátnőm már hónapok óta néha felhozza a témát hogy kiakarja próbálni lánnyal,eddig nem foglalkoztam a dologgal mert nem éreztem annyira komolynak hogy ez meg is fog történni,bár nem nagyon voltam oda az ötletért se.Viszont ma reggel azzal állt elő hogy este jönne egy lány.Tudom hogy sokaknak ez minden vágya meg örülnének neki,bevallom én is ha ez nem egy komoly kapcsolatban történik meg így viszont inkább egyfajta "sokk" hatása alatt vagyok és kezelni se tudom nagyon a helyzetet. Úgy vagyok vele hogy ha most ez ma tényleg megtörténik előttem akkor esélyes hogy én ebből a kapcsolatból inkább kilépek mert ez nálam nem fér bele. Igaz nem is csináltam előtte ebből veszekedést mert úgy voltam vele hogy ha ez ennyire benne van és idáig elfogunk jutni akkor történjen meg, legfeljebb én kilépek ebből a kapcsolatból. Szerintetek mennyire normális hogy így érzek? Vagy egy ilyet el lehet nézni egy alkalommal? 25/F
2018. szept. 17. 15:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, még valamit hozzáfűznék, amit az egyik válaszoló említett is. Kommunikáció! Gondok vannak vele. Ha nem kommunikálsz a pároddal, akkor ha nem most, előbb-utóbb tönkre fog menni a párkapcsolat.


igen, ha baj van, arról is beszélni kell! A párod nem gondolatolvasó. Lehet ő egészen másképp látja ezt a témát. Ha tudná, hogy ez téged bánt, akkor (amennyiben szeret) talán letesz erről a szándékáról.

2018. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!