Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megjavulhat, vagy feljavulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjavulhat, vagy feljavulhat egy 10 éves házasságban élő pár szexuális élete, ha soha nem is működött igazán? Segíthet ezen pszichológus?

Figyelt kérdés

A feleség libidója ngyon alacsony, szinte 0, ellenben a férjé pedig nagyon nagy. Folyamatos a feszültség és emiatt rengeteg a konfliktus.

Ezt leszámítva minden működne és szeretik egymást.



2018. szept. 18. 06:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10 Mert anyagilag megéri neki, és valószínűleg a másik férfi csak egy átlag melós,aki nem is tűrné, és nem is finanszírozná neki azt az életszínvonalat, ami a te munkád alapján neki meg van. Szemben veled.
2018. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
43%

*A válástól abszolút elzárkózik.


Hogy ne zárkózna el, még szép hogy elzárkózik, mert ha a fizetése engedné, már régen nem lenne veled. A kettős életnek mindig ez a lényege. Az egyik tejel neki, míg a másikat élvezésre használja. Sajnos ennyi. Egy bölcsészdiplomával nem sokat ér.

2018. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is ez van, csak már 15 éve. Elárulom neked, hogy semmi változás nem lesz. Már minden ki lett próbálva, így erőltetve is havi 1 szex van, de úgy, hogy tudom hogy csak kényszer a feleségemnek. Nincs orgazmusa, nem is érdekli az egész. Én már beletörődtem, a válásban nem hiszek. Akiket ismerek és elváltak, az mind egy szálig lelkileg sérült ember, sőt, azt is látom mennyire szalmaláng kapcsolatok jönnek létre az elvált emberek között. Köszönöm, elég egy probléma is.
2018. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Bevallom furcsa is volt, hogy a gyerekeim feketék. :D

Na viccet félretéve, ez egy nagy baromság amit írtál. Teljesen kizárhaató.

2018. szept. 18. 08:48
 15/30 A kérdező kommentje:
Utolsó! Sorstársam! Mégis, ha nem a válás, mi a megoldás?? A punnyadt pocsojában topogni??
2018. szept. 18. 08:50
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
14 Ahogy gondolod, nekem oly mindegy, hiszen a te életed, és nem az enyém:D
2018. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Az sosem javítható meg senki által, ami soha nem is volt.Talán más nőt kellett volna feleségül venned, olyat akinek van libidója.A feleségednek a házasság előtt sem volt a leírtak alapján...minek vetted el így?Reményre nem lehet alapozni.
2018. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Reményre nem lehetett volna alapozni, ez igaz. A probléma létezik, mindegy már, mit kellett volna. Ezt kell megoldani, vagy továbbállni. A szexet leszámítva minden klappol, viszont a türelmem elfogyott és emiatt kialakulnak konfliktusok sajnos. Nem erőltetek rá semmit, ráhagyom, inkább elfolytom magamban... Ez eddig ment, de egy életem van nekem is.
2018. szept. 18. 10:06
 19/30 anonim ***** válasza:

"A probléma létezik, mindegy már, mit kellett volna."


Jelenleg valóban mindegy már, de meglehetett volna előzni némi gondolkodással kérdező.Ez úgy látom nem igazán az erősséged, és ez itt a fő probléma.


" Ezt kell megoldani, vagy továbbállni. A szexet leszámítva minden klappol, viszont a türelmem elfogyott és emiatt kialakulnak konfliktusok sajnos."


A feleséged mindig nulla libidójából senki nem tud bármit is varázsolni.Egyszerűen ilyen típusú ember.Ezt vagy elfogadod, vagy lelépsz és keresel libidóval rendelkező nőt.Más megoldás nincs.Így olyanok vagytok mint két jó barát.


"Nem erőltetek rá semmit, ráhagyom, inkább elfolytom magamban... Ez eddig ment, de egy életem van nekem is."


Az elfojtással csak benned nő tovább az elégedetlenség.Sokra nem mész vele.Igen, egy életed van, nem kötelező így leélned.És a feleségednek sem kötelező veled maradnia.Az más kérdés, hogy a közös pénzre szüksége lehet, mert egyedül nehezebb lenne neki.Én nem maradnék ebben a házasságban, ami inkább barátságra hajaz, mint párkapcsolatra.

2018. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
És ideje ténylegesen szembenézned a régi rossz döntéseddel és a feleségedet is szembesíteni vele.Ez még kevés, hogy ide kiírtad a problémádat, de első lépésnek jó, viszont nyíltan és őszintén közölni kell vele, hogy ez így neked már nem működik, na az lesz az igazi.Muszáj lesz megértenie, hogy neked szükséged van a rendszeres szexre is.Tőle ezt a fontos részét a házasságnak nem kapod meg, így értelmetlen a közös élet.Remélem tudtam segíteni.
2018. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!