Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megjavulhat, vagy feljavulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjavulhat, vagy feljavulhat egy 10 éves házasságban élő pár szexuális élete, ha soha nem is működött igazán? Segíthet ezen pszichológus?

Figyelt kérdés

A feleség libidója ngyon alacsony, szinte 0, ellenben a férjé pedig nagyon nagy. Folyamatos a feszültség és emiatt rengeteg a konfliktus.

Ezt leszámítva minden működne és szeretik egymást.



2018. szept. 18. 06:19
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mit gondolsz a terápiáról? Ha másban nem is, abban segíthet, hogy a gyerekek a lehető legkevésbé sérüljenek és békésen váljunk el egymástól?
2018. szept. 18. 10:55
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom egy próbát megér a therápia.Talán kevésbbé lesz fájdalmas a gyerekeknek a válás így.

Rossz egyébként látni mennyi házasság megy tönkre, nem is vagyok egy válást javasoló típus(bár én is elváltam már), de a te esetedben sem látok más utat.Elképesztő mennyire sokan nem tudunk magunknak megfelelő társat választani......

2018. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Szeretőtartás, mint szükséges - inkorrekt - rossz?
2018. szept. 18. 11:57
 24/30 anonim ***** válasza:
74%
Szeretőt a legnehezebb találni. Tapasztalat. Felejtsd el, vagy csalódni fogsz. Ostoba szöveg ez a "szexre mindig találni nőt" duma, vagy ha esetleg mindegy neked a külső, akkor kifoghatsz vmi bűnronda nőt. Talán.
2018. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
24. Az, hogy milyen könnyű, vagy nehéz, azt nyugodtan rámbízhatod. Nekem nem nehéz, maradjunk annyiban. A megfelelő szeretőt megtalálni - nem külsőségekre gondolok, mert azzal nincs baj - , az inkább lehet bonyulult. Itt inkább az erkölcsöt - ami csorbul - kell mérlegre tenni az EGO-val. Ja igen... közben pedig ezzel együtt élni.
2018. szept. 18. 12:10
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#24


Dehogy nehéz szeretőt találni....akkor nem lenne Ennyi félrekefélés sem.Az tény, hogy vannak nők, akik nem mennek bele egy ilyen viszonyba sem alkalmilag, sem tartósan, mert monogám kapcsolatra vágynak, de sok nő viszont belemegy.Itt is lehet látni eleget.

Kérdező, én nem javaslom a szerető tartást, felesleges egy rossz házasság mellett.Ettől semmi sem oldódik meg, valamint nem is tisztességes dolog.Bár a feleséged még lehet ezt is elfogadhatónak tartaná(legalábbis egy darabig biztosan) csak ne váljatok el.Vannak ilyen típusú feleségek, nem tudom ő milyen.

Vagy a háta mögött gondoltad a tartást?Ez még rosszabb ötlet.

Szabadon, letéve egy olyan házasság nyűgjét, ami nem működőképes már, sokkal jobb életed lehet(ne).

Én pont azért váltam el, mert a Férjem szeretőket tartott a hátam mögött.Beláttam, hogy ennek vége.Nincs semmi megoldás, hogy ez megszűnjön részéről.Én egyedül kevés voltam neki, így elengedtem.Azóta is így él.Fix pont+szeretők.Ez mire jó, azt nem tudom, nekem értelmetlen.

2018. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát akkor biztosan én vagyok a gyenge láncszem a szerető tartás dologba, mert 10 év alatt egyet sem sikerült találnom, pedig rendben vagyok fejben és külsőleg. Nem én, hanem a környezetem mondja rólam. Szóval én feladtam a szexualitás hajszolását ebben az életben, maradok a pótcselekvéseknél. Jelenleg felélem a családi kasszát, mindent megveszek magamnak ami csak megtetszik. Tudom ez nem normális dolog, de már nem esik jó semmiféle megoldáson gondolkodni. Apátia, carpe diem.
2018. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A feleséged nem fél, hogy megcsalod? A nő libidója valóban sosem lesz akkor, mint a férfié, de ennyi szex valóban kevés, mint amit leírtál.

Nem lehet, hogy egészségügyi problémái vannak? A kezdetekben is ilyen kevés volt az együttlét?

2018. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Kezdtekben is kevés lett volna, csak akkor még nagyobb volt a lelkesedésem. Próbált a kedvemben járni.
2018. szept. 19. 21:41
 30/30 anonim ***** válasza:
Én mindenképp leülnék vele beszélni. A szex fontos része az életünknek, szüksége van rá az embernek. Viszont rá sem lehet erőltetni a feleségedre... Nehéz helyzetben vagy. Remélem megoldódik.
2018. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!