Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek, már gondolkodni sem tudok igazán. Páromnak sok tartozása van, amit a kapcsolatunk előtt halmozott fel, emelett fizetjük a gyerektartást is. Viszont az a gond, hogy elkezdett bántani, hogy nincs semmim. Dolgozom hétfőtől vasárnapig, és nem tudok félrerakni, mert a minimum kiadás a törlesztéssel havi 80 ezer forint. Összeköltözés előtt is volt hogy kisegítettem, ha mentünk valahova én fizettem 90%ban, de úgy érzem véges a türelmem és az anyagi határom. Felmerült a szakítás is, de akkor indulatból világgá akart menni, hiába mondtam hogy maradjon a lakásban, én pedig elköltözöm. Minden nap azt érzem hogy rossz ember vagyok, hogy nem vele foglalkozom 0-24ben, és ezt érezteti velem.

Mit tennél a helyemben? Én érzem rosszul hogy kihasznál anyagilag?



2018. szept. 18. 22:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy megerősítettetek ebben. Ma haza költözöm, egész jól fogadta.:)
2018. szept. 19. 06:22
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed. És vissza se nézz. Nevetséges, hogy a 23 évesen részben te fizeted az ő tartozásait, és még lelkileg bántalmaz is. Jó nagy phasz. Azok szoktak bantalmazó kapcsolatot kialakitani, akik egzisztenciálisan rendben vannak, és függésben tudják tartani a másikat. De itt kb. ő függ tőled, mit akart? :D A nap vicce ez a nyomorult.

Kit érdekel, hogy inni fog meg egyebek? Ő élete, ő felelőssége. Úgy teszi tönkre magát ahogy akarja. Egyébként is csak manipuláció, csak nincs más kártya a kezében.

Költözz csak nyugodtan, és eszedbe ne jusson visszamenni hozzá, barmit is ígér!

2018. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert és kitartást ahhoz, hogy nehogy visszamenj:)
2018. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2018. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hazaköltöztem, bár nem hiszem hogy sokáig leszek itt. Ő visszaköltözött az exhez..:) De jól vagyok.
2018. okt. 9. 09:28
 16/18 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan mint az én ex pasim. Ő is mindig fenyegetőzött. Este mikor már sötét volt elment "sétálni" aztán én meg szaladgáltam az utcákon órákkal később hogy hol a f**ba van. Aztán persze jött a hiszti meg hogy ő milyen rosszul van és nem akarja hogy elhagyjam stb stb de a végén betelt a pohár és mikor haza költöztem már másnap másik barátnője volt.
2018. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy neki nincs másik, és mindig azt mondja, hogy együtt leszünk megint. Tudja hol hibázott, és szeretne még egy esélyt, de én úgy érzem, hogy nem menne másodszorra a dolog.
2018. okt. 15. 11:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt mondta aztán sose változott semmi még több próbálkozás után sem és persze folyamatosan csalt amit én sejtettem de én voltam a hülye meg hogy csak kitalálom.
2018. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!