Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek, már gondolkodni sem tudok igazán. Páromnak sok tartozása van, amit a kapcsolatunk előtt halmozott fel, emelett fizetjük a gyerektartást is. Viszont az a gond, hogy elkezdett bántani, hogy nincs semmim. Dolgozom hétfőtől vasárnapig, és nem tudok félrerakni, mert a minimum kiadás a törlesztéssel havi 80 ezer forint. Összeköltözés előtt is volt hogy kisegítettem, ha mentünk valahova én fizettem 90%ban, de úgy érzem véges a türelmem és az anyagi határom. Felmerült a szakítás is, de akkor indulatból világgá akart menni, hiába mondtam hogy maradjon a lakásban, én pedig elköltözöm. Minden nap azt érzem hogy rossz ember vagyok, hogy nem vele foglalkozom 0-24ben, és ezt érezteti velem.

Mit tennél a helyemben? Én érzem rosszul hogy kihasznál anyagilag?



2018. szept. 18. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lépnék a fenébe vagy menjen csak világgá. Nehogy már hogy te segítesz neki fizetni a tartozását és akkor játssza az agyát, meg érezteti hogy szerinte körülötte kéne forogni a világnak. Vágd ki mint macskát sz@rni.
2018. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lenne a helyes, mert 23 évesen nem azon kellene aggódnom hogy miből fogunk élni. A gond az hogy ugyanannyi kb a fizetésünk. Csak azt hittem hogy tenni fog azért hogy jobb legyen.
2018. szept. 18. 22:21
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Az meg belefér, hogy az egyiknek anyagi gondja van és együtt kuzdotok ki belőle. De hogy bánt amikor mellette küzdesz, szerintem nem. Engedd világgá...vagy cuccolj el Te és epitsd a saját életed.
2018. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze belférne. Csak nem látom az akaratot rajta. Mindenkire féltékeny, nem mertem senkivel beszélni. Nem tudtam sehova sem menni, miközben mindenért bánt lelkileg hogy mi miért az én hibám. Nem vagyok tökéletes én sem, viszont valahol elvárható, hogy kilenc hónap után egy 40+ férfi tegyen végre valamit, hogy rendezze a sorait, nem?...
2018. szept. 18. 22:31
 5/18 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Te hány éves vagy? Egy életed van. Ha o nem becsül meg, mehet ahova akar. Nem dolgod bárkit megmenteni

2018. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha 40+ itt tart, attol milyen valtozast varsz? Csak egy luzert keresett, akira raakaszkodhat. Par honap kapcsolat utan FİZETİTEK a gyerektartast.. ekkora madar hogy lehetsz.. ezert kell hogy igenis egy nonek legyenek magasan az elvarasai. Es akkor az ilyen nyomorultakat 10 perc utan ki lehet szurni.
2018. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
23 vagyok...
2018. szept. 18. 22:46
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
újra hármas...nemár...23 ő meg negyved plusz...fuss....
2018. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Futnék én, de nem merek. A múltkori vita után már feldobta, hogy vissza megy az előzőhöz, vagy hogy inkább megöli magát, elkezd inni stb...
2018. szept. 19. 04:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg próbál téged manipulálni. Aki mondja, hogy öngyilkos lesz, az sose lesz. Ha inni akar, akkor hadd igyon, de nélküled. MENEKÜLJ!
2018. szept. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!