Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátomtol kértem kölcsön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátomtol kértem kölcsön és azt mondta ad, de csak huzza az időt, akkor jogos hogy ő van felháborodva?

Figyelt kérdés

Szoval most nagyon kellene, dolgozom, vissza tudom adni, de váratlan kiadás miatt most nem maradt ételre.

Nem élünk együtt, külön háztartás, de megigérte hogy segit, azt mondta hétvégén utal.

Hétvégén azt mondta hétfőn.

Tegnap szabin volt, mégsem segitett tegnap sem.


Számonkértem már eléggé dühösen, hogy akkor miért igérte meg, hétvége ota várom, erre azt válaszolta csak idegesiteni tudom, fogjam be a szám.

Erre válaszoltam, hogy én fogjam be? Megigérted es lassan egy hete szorakozol ezen, gondolkodj már mit okozol a másik embernek, ráadásul szabi alatt nem is találkozott velem, annak sem tudom az okát, és ezekkel szerinte én idegesitem, erre rákérdeztem milyen ötlete van megoldani a helyzetet, erre neki állt ocsmány nemi képeket küldözgetni nekem a netről, azt vágja hozzám hogy én a pénzre hajtok stb, igy blokkoltam most a whatsappon.


Nincsenek anyagi gondjai.

Nekem pedig megalázo hogy mintha azért kéne kedveskednem, hogy segitsen.


Tanácsokat várok, hogyan lehet ezen túllendülni, vagy kinek van igaza, mit tehetnék, feloldjam e a blokkolást, mit irjak, mondjak neki ezek után?


2018. szept. 19. 08:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérj kölcsön mástól, esetleg több embertől több kisebb összeget, pontosan megbeszélve, hogy kinek, mikor, mennyit tudsz visszafizetni.

Ezt a jószàgot meg felejtsd el. Felesleges feloldani.

2018. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

A “barátod” egy se€€fej

.Mi a kérdésed ezek után?

2018. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bajban ismertetszik meg hogy ki barát, és ki nem az. Ez az ember nem barátod, szerintem sosem volt az.
2018. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

3+ *Tanácsokat várok, hogyan lehet ezen túllendülni, vagy kinek van igaza, mit tehetnék, feloldjam e a blokkolást, mit írjak, mondjak neki ezek után?


Te ettől az embertől még bármit akarsz, ahelyett, hogy lezárnád egyszer s mindenkorra, szó nélkül?

2018. szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Semmit ne irj vagy mondj. Ez egy phaszfej. Jobban jarsz, ha megszabadulsz tole.
2018. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Mielőtt még itt a jól bemagolt "phaszfej"-ezne a gyk-s frusztrált nőbrigád, meghallgatnám a másik oldalt is, kb mennyiszer adott már kölcsön a barát, és bszott visszaadni a kérdező....
2018. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Megoldanám a problémát mással másképp, akinek nem kell megalázkodnod és aki nem él vissza a kiszolgáltatott helyzettel.

Ezt a palit meg igen gyorsan elfelejteném. Kaptál egy kis bemutatót, hogy milyen társad lesz ő a jövőben. Egy gyufaszálat nem bíznék rá.

2018. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha te ezzel a phasszal meg szobaallsz az eletben, akkor meg is erdemled a sorsodat.
2018. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, én a magam templom egere státuszába adtam kölcsön egy ilyen anyagi helyzetben, mint amit te említettél barát lévő embernek, szerinted visszaadta?:D
2018. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 Szerintem inkább ne te nevezz frusztràltnak másokat, miközben te alaptalanul oltogatsz.

Mi legalább elolvastuk figyelmesen a leírást és arra reagáltunk, mit kezzünk azzal, hogy te beleképzelsz a történetbe valamit, ami nem biztos, hogy úgy van?:)

2018. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!