Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok le ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok le ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Párotoktól kérne kölcsön egy barátja, de mivel neki még nincs fizetés, így azt ígéri, hogy majd ti adtok neki. Viszont így is alig jönnétek ki a pénzből és ki tudja, mikor kapnátok vissza. Jogosan akadtam ki picit, hogy kérdezésem nélkül ígérte meg, hogy amint megjön a fizum én adom is a pénzt?

2017. aug. 30. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Jogosan. Ez ilyen proli szokas, varni a fizucskat, aztan mar passzolni is le a haveroknak.
2017. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogos...
2017. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, a te pénzed, majd te döntesz, hogy mit kezdesz vele.
2017. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem adnék a pénzemből:D
2017. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé jogos.

Az még rendben volna, hogy a megkérdezésed nélkül tesz meg ezt-azt (elvégre azért vagytok egy pár és nem lakótársak), de hogy a nincsből akarjon osztogatni, az már nagyon nem kóser.


Két megoldást látok hirtelen:

1. előteremti a lecsót máshonnan

2. elnézést kér a barátjától, hogy túlbecsülte az anyagi helyzeteteket és visszalép.

2017. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Jogos. Nem adnék egy fillért sem, kedves párocskádnak pedig megmondanám, hogy ha még egyszer eszébe jut kérdés nélkül az én pénzemből gazdálkodni, akkor mehet amerre lát.
2017. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
abszolút jogos a kiakadás, szerintem még azt is illene megbeszélni ha a saját pénzéből tervez kölcsönadni nagyobb összeget, de hogy a tiedet ígérgeti... pofátlanság.
2017. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Apám első tanítása:

-Pénzt, autót, nőt SOHA NEM ADUK KÖLCSÖN!(Még ha van akkor sem!)

2017. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

én se adnék, menjen a fenébe az ilyen

költse a sajátját, ha megkapta

2017. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Jogosan.

Még együtt se éltek, közös kasszán se vagytok, de már rendelkezik a pénzed felett?

Ki is rúgnám az ilyet. Hogy mer ő bármit is ígérni a nevedben?

2017. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!