Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar lányok összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok összejönnétek egy Roma fiúval?

Figyelt kérdés
Az illető nem olyan,mint egy szokásos.Sok olyan dolgot nem tesz meg,mint egy vele egykorú magyar.Mit gondoltok erről?
2010. jún. 22. 20:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%

Tudjuk, hogy vannak különb cigányok, mint a magyarok. De az ritka, mint a fehérholló.

Legtöbbje lop, csal, hazudik, mindent megtesz, hogy ne kelljen dolgozni, elcseszik a pénzünket, mercivel járkálnak segélyért. Félelmetes belegondolni, hogy egyszer ők lesznek többségben, mipedig..... :(

2010. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
36%
Én már össze is jöttem egy cigány fiúval, pár éve és nagyon jól megvagyunk dolgozik, iskolázott, és mindig nagyon kedves volt velem ő is és a családja is. Szeretjük egymást. Viszont nagyon sok cigányról megvan a véleményem, ami miatt részben meg tudom érteni az előttem szólókat. Én pont kifogtam egy normálisat pedig előtte én is általánosítottam, vannak kivételek csak ritka.
2010. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
13%
a lányok bárkivel összejönnek, csak legyen nagy farkuk és/vagy vastag pénztárcájuk
2010. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
63%
miert ne? ha tudom rola, hogy rendes, becsuletes, dolgos, szolval elter a megszokottol akiket egy kalap alla vesznek akkor nem jelente akadaly, hogy mas a borszine. ket hete talalkoztam egy munkassal, mert csinaltak a vizhalozatot nalunk es hadd ne mondja, hogy milyen gyonyoru szemei vanak, nem tudnam megmondani hogy milyen szinu, talan zoldes-szurkes na es mellette eszes is na meg szeret dolgozni.
2010. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
42%

Köszi a lepontozást.

Gondolom a kérdező tanácstalan, azért kérdi.

Miért vagytok cigányellenesek? Sok magyar sem jobb náluk....és közöttük is vannak jók.Nem a származás a lényeg, hanem hogy szeretet

2010. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
77%

Általánosságban azt mondom, hogy nem. A cigányok 95%-a lop, csal, nem dolgozik, csapatostól támadnak meg magyarokat, büdsek stb.

Én egy normális cigányt ismerek. Ő dolgozik, rendes, kedves, nagylelkű ember. Na az ő fiával (igaz a fiú csak félig cigány) összejönnék. De ebből nem sok van.

2010. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
53%
Én magyar vagyok a volt barátom cigány..anyáék tiltották amíg egyszer csak meguntam ezt és haza hoztam..nagyon megszerették..! 3éve folyamatosan dolgozik..nagyon rendes gyerek !!;)
2010. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, és nem tudom megmagyarázni h miért, de nem...
2010. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
90%

MÁR NEM!

Volt egy cigány barátom, 1,5évig jártunk..

Nagy volt a szerelem, de kiszerettem belőle és szakítottam. Ő rendesen járt iskolába, Érettségi előtt volt..

De a családjában, a legnagyobb végezettség a 4 osztály volt .. -.-"

Amikor szakítottam a a fiúval, a testvérei betaláltak az utcán, h hogy tehettem ilyet meg szívtelen magyar k*rva.. -.-

Azóta nem szeretem őket!

És ha már levagyunk rasszistázva, mi akik nem szeretjük őket. tudatom veletek, hogy a legnagyobb rasszisták a cigányok!

Pl. B*dös magyarok, paraszt g*ci...

17/L

2010. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:

Ha kiderül hogy ő az az ember akire nekem szükségem van,akkor igen!

20 L

2010. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!