Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar lányok összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok összejönnétek egy Roma fiúval?

Figyelt kérdés
Az illető nem olyan,mint egy szokásos.Sok olyan dolgot nem tesz meg,mint egy vele egykorú magyar.Mit gondoltok erről?
2010. jún. 22. 20:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
16%

ha szeretem, és ő is szeret, a bőrszín nekem nem lenne gond.

15/L

2010. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
21%

20:14

de mélyebb érzései, érzelmei vannak mint a magyar fiuknak


ez IGAZ!nekem is volt már kapcsolatom roma fiúval,és sookal gyengédebbek és kedvesebbek mint a magyarok...én mai napig őt szeretem de már nincs közünk egymáshoz sajnos...engem nem érdekelt hogy ő milyen...lényeg ha veled jól bánik és SZERET miért ne?ne hallgass másokra csak a SZÍVEDRE!SOK sikert nektek!

2010. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
47%

Hát nem tudom...szerelem vak....talán..lehet:D

sok sikert

2010. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
60%
nem, soha.
2010. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
80%

Azt fogjátok már fel, hogy itt nem a bőrszínről van szó, ti agymosott gyökerek! a cigányokat nem a bőrszínük miatt rühelli a normális ember, hanem az elfajzott, degenerált, kötekedő, élősködő fajtája miatt! ha rendes, tisztességes, asszimilációra képes csoport lennének, lehetnének tőlem akár kékek is!

ba.zdd már meg, tényleg ki van a f.szom ezzel a "jajj nem bőrszín alapján kell ítélni" fossal.

jóéjt.

2010. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
72%
Utolsó, olvasva a kommenteket kb énis ezt gondolhattam ment a +
2010. jún. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
66%
Én is egyet értek az utolsó előtti válaszolóval ment a+
2010. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!