Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek valtozni fog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valtozni fog a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A baratommal kb 4 eve vagyunk egyutt. En 20 o 30. Mindketten a szuleinknel elunk, viszont kaptunk egy hazat az en szuleimtol és be van butorozva is. Nem akar elkoltozni otthonrol. Mit tegyek?

Sokszor az jar az eszembe, hogy mennyire szerethet ha nem is akar velem elni?! Meg nem vagyok a jegyese, viszont mar komoly a kapcsolatunk. Allandoan varok, mar 1 eve, hogy oda koltozzunk. en oda fogok de o csak egyszer egyszer marad ott. Ez masik varosba van, ahol o is dolgozik meg en is, és folyton ingazunk.

Szerintem nem normalis ez a helyzet, hogy inkább ingazik minthogy bekoltozzunk. Nem akar elszakadni az anyjatol mert idos es o takarit meg tesz vesz mindig a ház korul emiatt, az anyja helyett(haza viszi a fizetest stb.). Az anyja nyaralasok elott is allandoan zsarolja mi lesz vele ha elmegy a fia(1hetre)...es most is mindig kihasznalja mindennel, ugraltatja es lelkileg magahoz lancolja.

Szeretnek vele kozos eletet, de mikor kerdeztem miért nem jon velem kozos lakasba, azt mondta kitudja meddig el az anyja és meddig lathatja meg.

Hozzateszem hazajonnenk hetvegen, segitenenk neki a hazimunkaba, nem is errol van szo mert igyis ugyis mi takaritanank. De nem birnanak ki 5napot egymas nelkul. Felek nem birom tovabb...



2018. szept. 20. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog változni a helyzet.
2018. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem fog változni. Lépj tovább.
2018. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus anyuci pici fia... Én a helyedben elhagynam és költöznék egyedül.. 27N
2018. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem miert akarsz kozos eletet egy ilyen gyerekkel.
2018. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tehetsz semmit. Nem tudod megváltoztatni a gondolkodását, bármennyire is szeretnéd.

Szerintem soha a jó büdös életben nem fogtok együtt élni.

Az egyik tanárom középsuliban ilyen volt. A nyugdíjas anyjával lakott, kézenfogva sétáltak stb.

Nem lehet velük komolyan tervezni.

De azt egyszerűen nem tudom megérteni, hogy milyen anya az ilyen? Miért veszi el a tulajdon gyerekétől a normális, boldog élethez való lehetőséget?

2018. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ill a tanár még mindig ilyen. Az anyja már a nyolcvanat tapossa, épp a minap futottam velük össze.
2018. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat!

Sok dologban egyet ertek veletek, viszont tudom, nehez gyermekkora volt, nagyon nehez es nehezen talalt ra a szerelem...26eves volt mikor megismertuk egymast, addig neki nem voltak tul komoly kapcsolatai. Az anyja nem is hagyta, mert neki fontos volt, hogy ugy, mint suliban, mint egyetemen evfolyamelso legyen.

Szoval ugymond ramtalalt es en jelentem szamara azt a boldogsagot, amit az elet adhat, viszont az anyja huzza vissza. O pedig sajnalatbol és megszokasbol is nem akarja ott hagyni...

Valahogy az anyjat kellene ravenni, hogy leszalljon rola egy szinten, hisz rablancon tartja es erzelmileg zsarolja. A baj, hogy o mindig is az a tipusu fiu volt, aki mindig segitett ahol csak tudott és nem tud nemet mondani.

Lehetséges, hogy az lenne az egyetlen megoldas, hogy elkoltozzek és varjak, míg megszokja a helyet, majd o is jon...

2018. szept. 20. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A parod nem akar felnoni. Aki fel akar, az a sarkara fog allni, az probalkozni fog. A parod nem akar. Neha bedob biztos ilyen "sajnalatobol vagyok ott", "segitenem kell" kliseket, te meg elhiszed. Pedig nem igy van. O nem akar kilepni ebbol. Nem akar felnoni, pontosan azert vagy te az elso kapcsolata ennyi idosen, mert pszichologiailag nem ep. Es nem is akar ezen dolgozni, ezt pedig eletkepes parkapcsolatra vagyo nok kiszurtek, es nem voltak hajlandoak egy percet sem vesztegni ra. Neked se kene. Mert a vegen ott fogod verni a fejedet a falba, hogy minek pocsekoltal el x evet az eletedbol a semmire.
2018. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen "anyuci pici fia" sohasem nő fel. Menekülj, amíg nem késő.
2018. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!