Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon fog a helyzet változni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fog a helyzet változni, vagy reménytelen a megmentés?

Figyelt kérdés
A Férjemnek egy ideje nincs állása. Amióta itthon van folyamatosan a számítógép előtt ül, általában hajnalig. Van egy 11 hónapos gyermekünk, akivel alapvetően én foglalkozom csak: etetés, játék, fürdetés, altatás. Akárhányszor megkérem a férjemet arra, hogy kicsit vigyázzon rá amíg itthon dolgozom, rögtön felhúzza magát, mert én hülye épp játék közben zavarkodom. Már közös programunk sincs, mert valahogy sosem jutunk el odáig, hogy kedve legyen mondjuk egy sétához. Nagyon magányos vagyok, mert úgy érzem minden rámszakad de nincs támaszom. Beszéltem már vele a helyzetünkről, de minden csoda 3 napig tart majd kezdődik előről az egész. Vajon megunta a közös életünket és kényelemből van velünk?
2017. márc. 15. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Főzz neki egy kis finom gombapörköltet egyik nap. Többet nem lesz rád "mérges". Olvasol a sorok közt, ugyi? Jobb úgysem lesz, ha a szembesítés esetén is agresszívkodik.
2017. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem tettlegességig fajuló mérgességről beszélek. Inkább csak a " jajj mi a fene van már " és társai mondatokig. De tény, hogy nagyon elkeserít.
2017. márc. 15. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A férjed nem képes szembenézni bizonyos dolgokkal, a félelmeivel. Ezért menekül egy virtuális világba. Mert így nem kell a megoldáson törnie a fejét. Ebbe pl az is beletartozik, hogy a munkanélküliség réme egy ekkora gyerekkel a háttérben rontott rá. És neki kéne erre megoldást találnia. Valóban nincs támaszod, mert a férjed épp kiírja magát az életből. Előbb magára kell találjon, és erre kéne valahogy rávezetni. Hogy legyen annyi önbecsülése, hogy a sarkára áll, és nem vonul ki a box-utcába végleg.
2017. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos erre én is rájöttem. De ez a valóság előli menekülés már régóta tart. Annak ellenére is így viselkedik, hogy olyan vállalkozást szeretnék létrehozni, ami rá és az egyébként okos fejére épül. De egyszerűen nem vevő rá. Állásokat is akkor kezd el nézni, mikor szóba kerül. Unottan végigböngészi a kínálatot majd közli, hogy egy szint alatt nem vállal el semmit.
2017. márc. 15. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Depressziós. Sürgősen szerezzen munkát, mielőtt tönkremegy a kapcsolatotok, az életetek.
2017. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!