Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Szerintem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Szerintem a csaj a hülye na de majdnem mind?

Figyelt kérdés

Összejövök egy csajjal, nem akarok beképzelt lenni... de télleg. nem nehéz nekem összejönni, mert nem vagyok rossz alkatú, jó kinézetű pasinak tartanak.


összejövök a csajjal, aztén azért hagy ott, mert nem rúgok be vele.

ez már többször is előfordult. én anti alkoholista vagyok, 18 éves srác, és nem iszok, csak szilveszterkor 1 pohárral, és nem bagózok.

nem kell arra gondolni hogy a drága gyerek 5-ös tanuló a suliban, mert nem vagyok egy jóság, de én nem iszok na.

én csinálom rosszul?

idétlenek mellőzzenek!

köszi.l


2010. jún. 22. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezek a csajok ennyit is értek :) Ráadásul egyik sem szeretett. Emiatt sose bánkódj.

Volt nekem is antialkoholista pasim (nem ezért váltunk szét), és őszintén megmondom, néha zavaró, pedig én sem vagyok egy iszákos, de szerintem egy normális kapcsolatban ez a legkevésbé sem áll két ember közé :)

2010. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
ja és L/17, a te korosztályod. :)
2010. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Felszínes lányokkal hozott össze a sors. De tényleg. Az én barátom sem egy iszákos, és én sem, de ha nem inna soha azt is el tudnám fogadni, sőt örülnék neki. Szerintem nem te vagy a hibás ebben, úgyhogy ne változtass jó szokásodon. Aki megszeret téged, annak ilyesmi sosem lehet akadály.
2010. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gondoltam,hogy most elkezdenem felkínálkozni a lányok.
2010. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék, a legkevésbé sem felkínálkozás volt, van barátom :D

Bírom az ilyen bölcseket mint az utolsó :)

2010. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Az első hozzászóló tök egyértelműen felkínálkozott!!!

Köszönöm ,hogy bölcsnek tartasz:)

2010. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lebuktam, kérdező, úgy érzem én csak itt lelhetem meg a boldogságot, és TE tűnsz a megfelelő párnak ehhez!

Próbáltam úgy tenni, mint ha csak véleményt nyílvánítanék az első hozzászólásommal a dologhoz, vagy mint ha a kérdésre válaszolnék, de sajnos nem ment, a soraim elárulnak...

2010. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk azért van így, mert amelyik csaj ilyn könnyen össze jön bárkivel, mint veled, azok olyanok, mint amilyennek leírtad.

15/L

2010. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont!
2010. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem azért, de én szeretem ha eltudok "lazulni" a pasival 1-2 pohárka mellett, bár nem rendszeresen!

Nem kell azzal jönni, hogy az a csaj akkor annyit is ér... Nah mind1.

19L

2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!